Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, ha 11 hetes vagyok,...

Normális, ha 11 hetes vagyok, de nincs pisilési ingerem?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem is volt, de már rég nyomnia kellett volna a húgyhólyagot, nem szerinetek?:/

Jövőhéten megyek 12. Uh-ra:).

Minden terhes ismerősömnek már hamarabb állandóan pisilnie kellett.

Remélem ez nem gond és minden rendben lesz.

8 hetesen még minden oké volt, de az már rég volt.:)



2023. aug. 12. 09:57
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, megnyugodtam.

Ez csak azért idegesített ne hogy azért ne nyomja, mert hogy leállt esetleg a fejlődésben...


Egyébként nekem sincsenek olyan hú de erős tüneteim, de azért a 8-10 hèt kemény volt. Én 3x hánytam. A legrosszabb azonban a kajaszag undor volt, meg mindenféle szag undor a fűtől, a fáktól, főleg az akác, az eperfa meg amiknek jellegzetes az illatuk. Nem tudtam főzni, enni csak nagyon nehezen a szagoktól.

Már most kívánósság van. És az elejétől mellbimbó érzékenység. :)

Ennyi. Köszi a válaszokat!:)

2023. aug. 12. 13:38
 12/15 anonim ***** válasza:
Én csak az utolsó három hétben jártam sokat wc-re.elotte semmi ilyesmi tüneteim nem volt
2023. aug. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az első 14 hetet végig hánytam. 7kg-ot fogytam. :D meg egyéb szösszenetek... A pisilési inger talán a 30.ik héttől kezdődött. Akkor már éjjelente fél óránként/óránként futkostam. Addig örülj míg ez nincs. 2 hónapja nincs egy nyugodt éjszakám sem.
2023. aug. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem első gyerekkel csak az utolsó hónapban volt extrább pisilési ingerem. Most a másodikkal kicsit másabb a helyzet. De jelenleg is simán tudom tartani 2-3 órát ha szükséges (pl uton, munka közben, stb)
2023. aug. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor hálás vagyok, hogy nincs ilyen gondom, mert a felfázáshoz hasonló tüneteknél nincsen rosszabb szerintem... nyilván a hányás is borzasztó, de szerintem ez is, mert voltam már felfázva, úgyhogy el tudom képzelni:(:)
2023. aug. 14. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!