Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27hetes vagyok. Természetes,...

27hetes vagyok. Természetes, hogy úgy fáj a hasam mint amikor meg akarna jönni? Tegnap is fájt meg ma is úgy fáj a hasam. Mindenkinek kívánok Boldog Újévet!

Figyelt kérdés
2008. dec. 31. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
1000 ilyen kérdést írtak már! keress rá a keresön buék neked is
2008. dec. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is szokott fájni főleg ha sokat megyek. Most is takarítottam és a gerincem is fáj pedig a párom segített. És nagyon a szemérem csontom fáj napok óta szerintem nyomja a pici babám. Próbálj piheni amennyit csak lehet.

Boldog Új Évet kívánok!

29 hetes kismama

2008. dec. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem szedsz Magne B6-ot? Ha nem, akkor szerintem kéne. Nekem kb. 28-29 hetes koromban kérte a dokim, hogy álljak rá napi 3X1-re, mert kinyílt a külső méhszájam 1 ujjnyira, valószínűleg a sok mozgás okozta méhkeményedések miatt.
2008. dec. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!Nekem is volt a 22.hét körül menstruációs szerű görcsöm, amire azt mondta a védőnéni, hogy nem jó dolog és próbáljak meg minnél többet pihenni, meg persze duplázta a Magne B6 adagomat napi 3x2 tablettára.Nagyon megijedtem(hozzáteszem, tényleg sokat dolgoztam,cipekedtem előtte).Voltam 1 hétre rá dokinál és Ő nem akadt ki annyira, de szintén szigorúan pihenésre intett és jóváhagyta a 3x2 szem Magne B6-ot.Szerintem mindenképpen beszélj a dokiddal vagy a védőnőddel. Ja és pihizzél sokat!!!

Üdv. 25 hetes kismama

2009. jan. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!