Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen terhes diétát ajánlanát...

Milyen terhes diétát ajánlanátok amitől nem hízok gyorsan?

Figyelt kérdés
22 hetes vagyok de 14 kg felment már. Nagyon zavar.

2023. júl. 2. 19:47
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
5-ös: a koplalásnak semmi, de semmi köze a kalóriaszámoláshoz, éppen ellenkezöleg!
2023. júl. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
94%
És ami neked sokat segített és ezt mindenképpen ajánlom. Törekedni arra, hogy napi 5 étkezésből 1 csak tisztán valamilyen gazdag saláta legyen. Mehet bele minden, lehet abszolút kreatívnak lenni. És próbálj meg minél több dolgot nyersen fogyasztani (zöldség, gyümölcs, magvak), valamint párolni. Egy többszintes párológép nagyon jó szolgálatot tud tenni és husikhoz is nagyon szuper.
2023. júl. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
nekem*
2023. júl. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Szerintem megoróbalom számolni csak álljanak meg a kilók. 🙂
2023. júl. 2. 20:11
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

A TK termékekben nincs kevesebb kalória, mint a finomítottakban, csak egészsségesebb a szervezet számára.

A sokat ivás rendben van, de csak akkor, ha az italokban nincs cukor, ugyanis egy pohár (2 dl) üdítö önmagában 100 kcal, és ez mind cukorból van.

2023. júl. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

7


Tésztából vannak alternatív tészták, ha nagyon tésztás vagy és semmiképpen nem tudod kiiktatni az étrendedből.


Amiket én fogyasztok:borsófehérje tészta, csicseriborsó tészta, vöröslencse tészta. Sparban lehet kapni.

2023. júl. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
36%
Amúgy meg ha nem tudod az arányt fenntartani fehérjéből, akkor nyugodtan vegyél fehérje port, terhesen is lehet fogyasztani. :) Az izmaid pedig meg fogják köszönni, nem jó ha szülés előtt összeesik az ember izomtömege, úgyhogy jó erre figyelni a testmozgás mellett (persze csak ha mozoghatsz)
2023. júl. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Annyira nem vagyok tésztás de néha jól esik. A salátát csak öntettel tudom megenni, és aki a boltban van nem ízlik. Szoktam magamnak csinálni fokhagymás tejfölt aztvteszem rá 😁


Vízből iszok több litert. Fehérjeport is iszok. Iso white zero-t. Hát nem egyszerű. 🤨

2023. júl. 3. 04:23
 19/30 anonim ***** válasza:
26%
Ne zabálj össze mindent és mozdulj meg. Ez az ami használ a zsírleszíváson kívül. Minden más szemfényvesztés
2023. júl. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
61%
#11: értelek, csak hogy az anyagcserénk nem egyforma így szerintem aki sose számolta ne terhesen kezdje. Lehet egyesek leírják/megmondják a tutit, hogy na egy x súlyú akármennyit mozgő nőnek mennyire van szüksége csak éppen óriási ertérések lehetnek az anyagcsere miatt. Én pl durván elhíztam volna, ha megeszek 2000 kcalt + 300-at a terhesség miatt úgy, hogy egész álló nap 1,5 éves után rohangálok. Fordítva számoltam, ettem amennyi jól esik, nem durranásig persze és minden áldott nap 1800 kcal körül jött ki (kb 30 hetes terhesen..), másnak aki egész nap rohangál de nincs ennyire extrém lassú anyagcseréje mint nekem biztos megjelenik a keton a vizeletében... de én terhesség előtt is tudtam erről, képben voltam mennyi kalória kell nekem a fogyáshoz és a súlyom tartásához.
2023. júl. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!