Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Biztos időben megérzem, ha...

Biztos időben megérzem, ha jönnek a fájások?

Figyelt kérdés

Eddig nem tudtam milyen a keményedés, és a jóslófájások. Múltkor a CTG 66%-os fájás erősséget jelzett. Én ebből csak annyit éreztem, hogy mozog a baba. Mivel általában minden mozdulata fáj, betudtam ennek. Visszagondolva, nem görcsöt éreztem, hanem mintha kést szúrnának a hüvelyembe. Teljesen elbizonytalanodtam, hogy akkor most milyenek a fájások? Amúgy is egy ideje minden mozdulat fáj. És ma járkálás közben éreztem ugyanazt a fájdalmat, amit a CTG fájásnak mutatott.

Kb. egy óra a korházig az út, félek hogy túl messze lesz.

39. héten járok.


2010. okt. 12. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Akkor kell majd indulni ha rendszeres időközönként szó szerint lélegzetellállitóan fáj


az első baba nem születik meg gyorsan. ha szabályos 10 perceseknél elkezdesz készülődni és indultok akkor beértek időben és nem is kell félnapokat a szülőszobán lenned.

2010. okt. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És ez a szúró érzés lehet fájás?
2010. okt. 12. 16:21
 3/9 anonim ***** válasza:
az én első babám (2 hónapja) 2,5 óra alatt született meg. reggel kezdődtek a fájások (akkor nem tudtam h AZOK a fájások, azt hittem felfáztam és a vesém fáj), éjjel jöttem rá h mi van, nálunk is 1 órára volt a kórház. az autóban 5 percenként maj az út végére 3 percenként fájt. könnyű szülés volt, és rövid, fele sem volt annak mint amiket sokan leirnak, vagy amire vártam...
2010. okt. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nemigen

a fájás olyan mint a mensis görcs csak az egész hasadat érinti és kellemetlenebb meg kb 45-50 másodpercig tartanak.

2010. okt. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
most már tudom, csak olyan érzés volt amilyent nem ismertem, a vesém sem fájt soha, mivel még nem volt ott az idő a szülésre (35. hét) azt gondoltam h aa vese fáj mert sokat jártam cipő nélkül és felfázhattam.
2010. okt. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor tényleg nem tudom, melyik érzés lehet a fájás :-( Egyébként mensis görcseim soha nem voltak, csak mindig egy kis nyomást éreztem, mielőtt megjött. Na, erre már tényleg kíváncsi vagyok! :-)
2010. okt. 12. 16:47
 7/9 A kérdező kommentje:
A külső méhszáj is egy ujjnyira nyitva van. Ettől még fürödhetek kádban szerintetek? Olvastam hogy fertőzésveszély miatt nem a legjobb. Nade a saját kádam az tiszta..
2010. okt. 12. 16:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem már ne fürödj kádban. Itt egy klassz összefoglaló arról (szülésznőtől)hogy honnan tudhatod, hogy megindult a szülés: [link]
2010. okt. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
en egesz terhesseg alatt nem furodtem kadban, annyira feltem...:D
2010. okt. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!