Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mennyire tetszik a...

Kinek mennyire tetszik a BRENDON név?

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 11:55
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

én meg nagyon nem gondolom úgy, mint 14:19. de hát különbözőek vagyunk.


most már mindenkire rámondják, hogy magyarkodó. lassan szégyellni kell, ha valaki egészséges módon büszke a magyarságára. nálam is szempont, hogy magyar neve legyen, ugyanakkor nem fogok a ló túloldalára átesni, nem az ősmagyar cifrábbnál cifrább nevekre gondoltam.

van arany középút ami nem a Ajtony, a Dzsennifer, és nem is a Géza kategória. csak meg kell találni. és még akkor mindig lehet, hogy valakinek nem tetszik igazán, de legalább nem röhögik körbe a gyereket

2010. okt. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:

Mi "igazi" magyarok vagyunk a párommal.Nálunk nagyon fontos,hogy magyar neve legyen a gyereknek.Van egy kisfiúnk,neki is magyar neve van,most pocakos vagyok,és várjuk,h kiderüljön a neme is.Ha fiú,akkor mindenképp Attila Nimród,ha lány,még nem tudjuk,csak ötleket vannak.....

Vannak szép amerikai nevek,de egy vérbeli magyar nem fogja adni a gyerekének,csak azért mert neki tetszik.Nekem sem tetszik a nevem (Ilona),pedig sokak szerint szép,én is beleszóltam volna anno,ha tehettem volna....

2010. okt. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
Na a Nimród, az tényleg magyar név....
2010. okt. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

Az a szomorú, hogy valaki úgy gondolja, hogy a gyereke a különleges névtől lesz különleges... Pedig biztosan hallottad m,ár a következő idézetet valaha:

„…Ilyen az ember. Egyedüli példány.

Nem élt belőle több és most sem él,

S mint fán se nő egyforma két levél,

A nagy időn se lesz hozzá hasonló.”..... És ez nagy igazság! Attól, hogy különleges nevet adsz vagy "elcsépeltet", nem lesz kevésbé különleges vagy különlegesebb... minden gyerek, minden ember különleges....

2010. okt. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:
Nem gondolom hogy a névtő lesz különleges.Egyszerűen csak ez a név tetszett meg elsőre.Mindenkinek más az ízlése.Köszönöm a válaszokat!!
2010. okt. 14. 10:26
 36/43 anonim ***** válasza:
100%
még csak annyit fűznék hozzá, hogy én is nagyon örülök, hogy nem Lukrécia, vagy Jolán, vagy valami ilyen nevet kaptam, a Nimród magyar név, nézz utána... meg kedves kérdező egyszerűen olvasd el a válaszokat és fogadd el a kritikát, ha már kérdeztél, mi csak őszintén leírtuk a véleményünket. és ha nem a magyarságunkra, akkor mire legyünk büszkék?
2010. okt. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
arra, hogy emberek vagyunk és emberséges , becsületes gyerekeket nevelünk.
2010. okt. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

Utánanéztem, a kedvedért:

A Nimród[1] férfinév eredete bizonytalan, feltételezések szerint asszír eredetű és a jelentése: vadász. Régi magyar mondákban mint a magyarok ősapja, Hunor és Magor atyja szerepel, akit a középkori magyar történetírók teremtettek a Biblia alapján.[2]

[link]

2010. okt. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Dehogy fogadja el a válaszokat,az összeset kitöröltette amit én írtam,pedig Isten a tanúm,sem gyülőlködőt,sem csúnyát,semmi rosszat nem írtam.
2010. okt. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érdemes már erre válaszolni és kezdettől nem volt az. A név számára eldöntött tény. Igazolni akarta magát, de az ő véleményétől eltérőt már nem fogadott el.


Neked kérdező kívánom, hogy olyan nevet adj neki ami nektek tetszik, boldog babavárást.

2010. okt. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!