Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mennyire tetszik a...

Kinek mennyire tetszik a BRENDON név?

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 11:55
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
53%

Mi lenne a becézése Brendi /konyak/, Breni, Brendonka

/gordonka/ ? Te döntésed de a gyereket egy életen keresztül kíséri.

2010. okt. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
52%
ha romák vagytok,akkor oké,amúgy meg nagyon nem tetszik.
2010. okt. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nevetséges... mindenki az áruházra asszociál a név hallatán, meg arra, hogy minden 4. roma gyerek neve Brendon... Persze, ha nektek tetszik, ez ne gátoljon abban, hogy így nevezzétek a babátokat. Ízlések és pofonok...ugye? Mondjuk, ha már döntöttetek, kár kérdezni, mert nem hinném, hogy más véleménye bármiben is számít...
2010. okt. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
61%
Ha neked tetszik ez a név, akkor nyugodtan add a gyermekednek, én nem adnék más véleményére.
2010. okt. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
33%

A romák között is sok a Kati,Sára,Lili,Zsuzsi,Eszter,Andi,Péter,Gergő vagy éppen Tamás és még sorolhatnám!!!Nem hiszem,hogy csak a romák között van Brendon nevű kisfiú!És ha mégis úgy lenne akkor mi van?A roma is EMBER!

Kedves kérdező,ha neked tetszik akkor tetszik és kész nem kell másokra hallgatni.Nem kell másoknak megfelelni!


egy nem roma

2010. okt. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
85%

pedig így van. nem tudom, hogy ismeritek-e a susogós mackókat. ott a barna maci (a roma) neve Brendon. a nem roma fehér, de szintén kissé "paraszt" maci neve Sanya. Ez még nem rasszizmus, csak egy réteg kifigurázása. nem sértően, mégis humorosan beállítva.


egy szintén nem roma, nem rasszista

2010. okt. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen minden értelmes embernek a válaszát.Nem vagyok roma.De még a romák sem mondanának ilyet mint az egyik kedves válaszolóm aki leköpne minden anyát aki ilyen nevet ad,lehetsz vagy 15 éves ha nem meg ássad el magad.De nagyon köszönöm a válaszokat.
2010. okt. 12. 13:04
 18/43 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nevetséges. Nem adnám a fiamnak semmi pénzért. Táj- és kultúraidegen. De ha nem valami nagyon kölönleges a vezetékneved, akkr nektek sem ajánlom, mert a Kovács Brendon elég hülyén hangzik.
2010. okt. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
51%

Bírom,hogy mikor valaki kimondja azt a szót,hogy:ROMA,akkor a nagy okosok rögtön elkezdenek rasszistázni,meg gyűlölködni.

Tény és való,a romák szeretnek a gyermekeiknek idegen neveket adni,szerintem aki ezzel nem ért egyet,az hazudik.És igen,van közöttük nagyon sok magyar nevü,de még mindig azt hiszem,hogy sokkal több az idegen,ezért kérdeztem tőle,és nem szeégyellem.

2010. okt. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
100%
szia! őszinte leszek, nekem a Brendon névről a Beverly Hills jut eszembe. azt mondom, hogy ha teheted, adj magyar nevet a gyerekednek, hisz annyi szép magyar név van. miért ne adjunk magyar nevet, ha már magyarok vagyunk. nem azt mondom, hogy minden magyar név tetszetős, de azért van választék bőven. nem nézem le a külföldi neveket sem, de először a saját kapunkon belül keresgéljünk, s ha nem találunk, menjünk a szomszédba. hány amerikai ad magyar nevet a gyerekének? akkor mi miért az ő neveiket kedveljük? de ha annyira tetszik, add neki ezt a nevet, de gondolj majd a nagyszülőkre, később az ovira, sulira. én tuti úgy választok majd nevet,h. a gyerekem ha közösségbe kerül, ne kelljen szégyellje a nevét, hiszen azzal kell éljen egy egész életen keresztül...
2010. okt. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!