Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mennyire tetszik a...

Kinek mennyire tetszik a BRENDON név?

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 11:55
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
55%

Nekem sem tetszik ez a név, mert a gyermekáruház jut róla eszembe.

Ha nektek ez nyerte el a tetszéseteket akkor ne másra hallgassatok, de azt szerintem is gondoljátok végig hogy a gyerek ezzel fog élni élete végéig, és a becézés se legyen utolsó szempont.

2010. okt. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
43%

Rémesek vagytok a nagy magyarságotokkal meg a magyar nevekkel...

nem attól lesz magyar egy ember, ha magyar a neve...

És attól roma sem lesz senki ha Brendon a neve...

és ha Roma lett volna a kérdező - akkor mi van? Nem álltok vele szóba?


Bocsi:

Szerintem különleges név, és ha különleges gyereket szeretnél- nyugodtan nevezd Brendonnak.

Az én nevem nagyon ritka, görög név. Soha nem volt problémám vele. Szerintem ettől vagyok egyedi a világon. Sőt! Amíg az osztálytársaim azzal foglalkoztak, hogy milyen nevet választottak volna, ha rajtuk múlik, én mindig meg voltam elégedve a nevemmel.

A fiamnak sem adtam magyar nevet. Bár van magyar megfelelője a nevének, magyarul nem tetszett ahogy hangzik.

Magyar vagyok, de el kell ismernem, hogy vannak sokkal dallamosabb, csengőbb nyelvek, mint a mi anyanyelvünk.

2010. okt. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:

Nálunk is egy bizonyos népréteg gyerekei között gyakori ez a név. Ami nem baj, csak én itt, a mi környezetünkben nem adnám. Amúgy is a babaáruház jut eszembe róla, és csatlakozom ahhoz aki írta hogy nagyon furcsán hangzik a jó kis magyar vezetéknevekkel,én mondjuk a Kevintől, Dentontól Dilentől is falra mászom :(

Szabó Kevin...meg Kovács Brendon...az hogy hangzik már??

De ezen túl meg ha neked tetszik, mi úgyse tudunk lebeszélni róla, mert ilyenkor az emberbe (mikor várandós) befészkeli magát ez a név ami tetszik és alig lehet kirobbantani onnan:))

2010. okt. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
51%

Ha már magyar vagyok igenis magyar nevet fogok adni a gyerekemnek. :) Kedves utolsó, szerintem nem az rémes, ahogy mi magyarkodunk, hanem azok, akik agyatlan módon majmolnak különböző idegen országokat, akiknek jobb esetben legalább arról van fogalmuk, hogy a mi fővárosunk BUDAPEST és nem Bukarest. Egy nemzethez hozzátartozik a nyelve is szerintem, és úgy gondolom hogy ez a nevekben is meg kell hogy jelenjen. Mindenki saját döntése, hogy milyen nevet ad gyermekének, de én biztos valami szép különleges magyar nevet fogok. Hozzáteszem szerencsére én azt látom, hogy nem vagyok ezzel egyedül. Nekem pl nagyon tetszik a Csenge vagy pl. Levente.


30/N

2010. okt. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:

*utolsó előtti


30/N

2010. okt. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
off: Levente nagyon szép név, de nagyon népszerű is mostanában. én ezért nem adom a fiamnak, megláttam a statisztikákat :( nem akarom, hogy ő legyen az ötödik az osztályban ilyen névvel. csak jó szándékú megjegyzésként írtam az előbbire.
2010. okt. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
Ismét én. Sajnos igazad van :)) de akkor is törekedni fogok rá, hogy ne Kevin és hasonló legyen... hanem valami szép név.
2010. okt. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:
14:19!Köszönöm.Én is így gondolom.Nem kovács az apuka vezeték neve.Különleges az is.Nem értem miért olyan nagy probléma hogy nem a magyar nevek tetszenek.Ennyiből ne nézzen senki amerikai filmet csak magyart mert azt itt forgatták.Amerikába se vitatkoznának ha valaki magyar nevet akarna adni.Nem véletlen nincs ott kint magyar név,sokkal szebb nevek vannak náluk.Magyarországon ami jó név volt azt adta egyből a gyerekének mindenki.Mi nem szeretnénk Gézának vagy Gyulának hívni mert az magyar név.
2010. okt. 12. 16:51
 29/43 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Nincs is baj a véleményeddel (bár az enyémmel nem egyezik), csak akkor ne tessék feltenni a kérdést;


Kinek mennyire tetszik a BRENDON név?


Első válaszoló voltam

2010. okt. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
51%

Kedves kérdező!

A kérdés ez volt hogy idézzelek: Kinek mennyire tetszik a BRENDON név?


Ezért mindenki leírta a véleménynét. Én az vagyok aki azt írta az első oldalon, hogy a babaáruházra emlékeztet. Te már az első hozzászólásoddal számomra nyilvánvalóvá tetted hogy csak azt a választ fogadod el hogy ha valakinek a név tetszik.

Nem értem akkor a kérdést!

Ez nem támadás volt, de tényleg csak nem értem.

2010. okt. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!