Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz hogy terhesen nem tehetek...

Igaz hogy terhesen nem tehetek semmit a hasamara? Pl:háziállatot, mert akkor szőlös lessz a baba, vagy valamilyen tárgyat mert foltot fog hagyni a babán, de még szőrteleniteni se lehet?

Figyelt kérdés
Hallottam mindenféle régi babonákról idősebb asszonyaktól, azt gondoltam megkérdem itt is hogy kinek mi a véleménye esetleg tapasztalata, egyszerű kiváncsíságból
2023. jún. 5. 07:44
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
44%
Jöttment vagy te, te bánat arcú
2023. jún. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan mi lenne a tapasztalatunk itt?

Gondolkodj mar..

2023. jún. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
88%
A nagyobb lányom sokszor aludt el rajtam amikor terhes volt. Miután megszületett a kicsi sziámi tesók lettek 🙈🙈🙈
2023. jún. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
88%
Már ne is haragudj, de aki ilyen kérdést tesz fel, ne lepődjön az erősebb jellegű válaszokon. Most gondolj bele, ha vki simogatja a hasát (terhesség alatt elég gyakori), akkor kéz nyomos lesz a gyerek vagy mi? Elég csak egy kis logikus gondolkodás, így nem kell ilyen butaságokon agyalni.
2023. jún. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
95%
Hátha nálad igaz lesz, tegyél szépirodalmi könyveket, szótárakat a hasadra. De még jobb ha olvasod is közben, míg a hasadon pihen. 😉
2023. jún. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Persze, sőt, ha ma esetleg véletlenül összenyomja egy ipari prés a bal karodat és könyöktől amputálni kell, akkor varázsütésre a gyereknek is eltűnik a méhedben a bal karja fele, és anélkül születik majd meg, mert ez így működik.

Értem én, hogy babona, de gondolkozzunk már logikusan...

2023. jún. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Én kisasztalnak használtam a hasam, mikor msr megallt rajta a tányér... Sehol nem nőtt tanyér a gyerekre.


Az a baj azzal, hogy megkérdezted, hogy ezek szerint atfutott az agyadon, hogy ezek a baromságok valóban így vannak, ahelyett, hogy nevetve legyintesz egyet.

2023. jún. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Én bulit raktam a hasára. Rá is nőtt a gyerek fenekére. Nincs gondom a gyerek bilire ültetésével. Ajánlom mindenkinek.
2023. jún. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

10. Azt csak gondolod, hogy semmi baja nem lett a gyereknek.

Ha gekkó mászkált rajtad, akkor tuti gyíkember a kicsi.:D

2023. jún. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen 10!nem is ertem hogy nem vetted ezt eszre,hogy gyikembert szultel....rossz anya vagy nagyon rossz 🤣🤣🤣🤣
2023. jún. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!