Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz hogy terhesen nem tehetek...

Igaz hogy terhesen nem tehetek semmit a hasamara? Pl:háziállatot, mert akkor szőlös lessz a baba, vagy valamilyen tárgyat mert foltot fog hagyni a babán, de még szőrteleniteni se lehet?

Figyelt kérdés
Hallottam mindenféle régi babonákról idősebb asszonyaktól, azt gondoltam megkérdem itt is hogy kinek mi a véleménye esetleg tapasztalata, egyszerű kiváncsíságból
2023. jún. 5. 07:44
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
90%
Igen, ez igaz. Anyád egy libàt tett a hasára valószínűleg...azért lettél ilyen buta liba.
2023. jún. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
92%
A babonàkat nem kell komolyan venni. Ezzel szórakoztattàk magukat. Le legyél már sötét kretén.
2023. jún. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Jolvan,én nem itélkezel senki felett és nem is mondom senki annyára vagy gyerekére hogy ilyen meg olyan, ez egy kérdés volt, mondta egyeltalán valaki hogy személyes kérdés? Vagy hogy én aggódom és érdekel a többi véleménye? Nem! Akkor meg minek kell hülyére nézni és megitélni másokat és mások annyát, egyszerüen csak feltettem egy kérdést, de a provokativ le néző válaszokat nyugodtan megtarthatjátok. Kössz mindenkinek ugy gondolom ezzel le lehet zárni a témát. És jó egészéget mindenk jött ment provokativ fajankónak
2023. jún. 5. 08:42
 14/32 anonim ***** válasza:
84%
"Annyát" LOL
2023. jún. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
92%
Á, te tuti troll vagy, ennyire fullba nem lehet nyomni a kretént, te ráteszel egy lapáttal 😂
2023. jún. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
93%
Neked mi a véleményed kérdező, igaz lehet?
2023. jún. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
87%

Hát, kérdező, téged sem az eszedért fognak elrabolni.

Az meg, hogy nekiállsz magyarázkodni, hogy "te csak kíváncsi voltál" tovább ront a helyzeten. Ilyen nyilvánvaló marhaságot ugyanis ép eszű ember nem kérdez.

2023. jún. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
90%
13# nem anyádat ítéltük el, hanem téged , mert ostoba vagy. Értelmezd már. Hogy lehet hinni ilyen faszsàg babonàban?
2023. jún. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
91%
Na ez van amikor anyu meg apu testvérek…
2023. jún. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
94%

A macskammal aludtam terhesen ..

A gyerekem nemhogyvszoros nem lett,de haja is alig volt

Nem kell mindent komolyan venni amit mondanak neked.

Szortelenites meg?ha azt irnàk itt neked,hogy igaz,akkor full Csubakkakent elnel kilenc honapig?

2023. jún. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!