Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz hogy terhesen nem tehetek...

Igaz hogy terhesen nem tehetek semmit a hasamara? Pl:háziállatot, mert akkor szőlös lessz a baba, vagy valamilyen tárgyat mert foltot fog hagyni a babán, de még szőrteleniteni se lehet?

Figyelt kérdés
Hallottam mindenféle régi babonákról idősebb asszonyaktól, azt gondoltam megkérdem itt is hogy kinek mi a véleménye esetleg tapasztalata, egyszerű kiváncsíságból
2023. jún. 5. 07:44
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
88%
Igen, igaz.
2023. jún. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
88%
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2023. jún. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
91%
Hát ilyenkor elgondolkodtató hogy nem kell mindenkinek gyereket szűlni!
2023. jún. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
92%

Igen! Velem is ez történt. 🫨

És a fürdés sem tanácsos,megfulladhat a gyerek.

A kávétó/koffeintől pedig kiugrik a köldöködön keresztül.

.......🥱😩🙈

2023. jún. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Én csak feltettem egyszerü érdeklődésből egy kérdést, nem azt mondtam hogy"jaj istenem segitsetek most mit tévő legyek ezt se szabad azt se szabad mert igy hallottam" azért kérdeztem meg hogy ki mit hallott az ilyes féle babonákról

Jelzem én egy faluba nőttem fel ahol mindenki mindent tud és okoskodi, szóval nem adok sokat az ottani öregek babonáira, ezt csak megkérdeztem

2023. jún. 5. 07:58
 6/32 anonim ***** válasza:
94%
Én meg sem kérdeztem volna...a helyedben sem. 🙃😉
2023. jún. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Még jó hogy nem vagy a helyemben😏
2023. jún. 5. 08:00
 8/32 anonim ***** válasza:
93%

Baromság.

Nekem meg azt mondogatták anyámék terhesen, hogy ha valami ételt megkívánok, mondjam meg, mert amikor anyám velem volt terhes, nagyon megkívánta a banánt, amit akkoriban ('88-'89) baromi nehezen lehetett beszerezni, és állítása szerint ekkor megfogta a háta közepét, és nekem épp ott lett egy halvány barna pigmentfolt a hátamon. 🙄

Gondolom, ilyen sztorikra vagy kíváncsi. 😂

Én ennek ellenére hülyeségnek tartom.

2023. jún. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
91%

Igaz, én terhesen mindig ratettem a hasamra a tányért amiből dinnyekockákat falatoztam, a gyereknek ilyen hatalmas hombár dinnye feje lett.

Át kellene tenni a kérdést a viccek kategóriába.

2023. jún. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
88%

A terhességem alatt volt a hasamon, értsd ölelgettem, rajtam aludt, mászkált rajtam kutya, macska, gekkó, sikló, papagáj és gyerek.

Semmi baja nem lett a kisfiamnak :)

2023. jún. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!