Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek a MÁV...

Mi a véleményetek a MÁV kórház szülészetéről?

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalatot szereztetek?Pozitív-negatív tapasztalat egyaránt érdekel.:)
2010. okt. 11. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! 3 hónapja szültem. Nekem csak pozitív tapasztalataim vannak. Nem volt fogadott orvosom, de mind az ügyeletes orvossal, mind a szülésznővel nagyon meg voltam elégedve. 3 ágyasak a szobák, mindegyik szobához van wc+zuhanyzó. A kicsik az első éjszaka a csecsemősökkel vannak, utána viszont végig Veled van, kivéve amikor reggel elviszik orvosi vizsgálatra és este fürdetni. Nem tudom mire vagy még kiváncsi, de ha van még kérdésed, akkor válaszolok. Boldog babavárást.
2010. okt. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Elég sok kérdésem lenne mivel első baba lesz...:)

Szóval:Nincs orvosom,így nem tudom hogy hogyan is zajlanak az előkészületek.PL.Szülésfelkészítőre hogy lehet menni?

Ill.szülőszoba látogatásra van-e lehetőség.

Apuka bent lehet-e a vajúdásnál,ill.szülőszobán?

Az EDA-n kívül milyen fájdalom csillapítást lehet kérni?

Bocsánat hogy ilyen sokat kérdezek de tényleg nem tudom hogyan működnek ezek a dolgok...:(

2010. okt. 11. 17:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem sem volt orvosom. Amikor bemész szülni, megvizsgál az ügyeletes, ctg-re raknak, és felveszik az adataidat. Utána a szülésznő elvisz, megcsinálja a beöntést, és ha kell leborotvál. Utána lezuhanyozol. A Párod végig Veled lehet, a zuhanyozás után egyből bekerülsz a szülőszobába ami egyben a vajúdó is. Ott is elvileg ráraknak ctg-re, de ez nem biztos, kapsz antibiotikumot infúzión. Ezt mindenkinek adják. Szűlőszoba látogatás van, azt hiszem szerdánként, de ez nem biztos. Nem tudom, hogy van-e az EDA-n kívül más fájdalom csillapitó, én azt kaptam. Nekem is első baba volt. Ha még eszedbe jut kérdés, akkor nyugodtan írjál, és ha tudok válaszolok. Hány hetes vagy?
2010. okt. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!