Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szolnoki Hetényi Kórház...

Szolnoki Hetényi Kórház szülészetéről vélemény? Dokik? Csecsemősök?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 30. 07:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát én jót nem igazán tudok mondani, rosszal meg nem akarom elvenni a kedved.

A higiénia nem igazán volt jellemző, a mosdóba nem volt villany (ismerős 1 hónappal hamarabb szült, akkor sem volt), éjszaka a denevérek gondoskodtak a redőnytokban a szórakoztatásról.

A dokik velem rendesek voltak, mondjuk nekem volt fogadott.

A csecsemősök ... én mindig vártam a váltást, hátha jobb lesz... van 1-2 kedves, rendes, aranyos, segítőkész, megértő, de nem igazán ezek a jellemző tulajdonságaik.

A babának vigyél ruhácskát, mert amit ők adnak, hát az szörnyű (ragasztószalaggal volt összefogatva néhány helyen, illetve a lyuk befoltozva). Ja és kis plédet, sapit!

Egyébként, ha minden rendben van, akkor ki lehet bírni azt a néhány napot. Remélem másnak/neked jobb tapasztalatai vannak/lesznek.

2010. ápr. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem sincsenek nagyon jó tapasztalataim, mondjuk 2 éve szültem ott. Nem volt fogadott dokim mert nekem egyszerüen mindegyik tök unszi volt.

Végül nagy szerencsémre egy nagyon jó doki volt ügyeletben épp mikor szültem 8aki egyébként nem vállalt szüléseket már akkor se de mivel ő volt ugye ügyeletben ezért nekem levezette).

Szülésznők megfelelően korrektek voltak, de azért jófejnek vagy aranyosnak nem nevezném őket.

Én 5 napot voltam bent, a csecsemősökből 2 napon kaptam egy egy normálisat a többi vagy le se ejtett minket, vagy csak azt hajtotta hogy folyton legyen cicin a gyerek, de hogy hogy vagy mennyit vagy akármi arról nem beszéltek.

A gyerekorvos meg (nem tudom azóta is ott van e még egy idősebb nőci) eszméletlen bunkó hangon beszélt jónéhányunkkal...:(

De remélem neked nagyobb szerencséd lesz!

2010. ápr. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha van rá Lehetőséged vagy Szolnok közelébe laksz inkább Mezőtúron szülj ott nagyon rendes minden csecsemős orvos én is ott születtem mert Szolnokról semmi jót nem halottam csak rosszat :(
2010. ápr. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szia.Én 3 éve szültem szolnokon.Nem volt fogadott orvosom,de nagyon rendesek voltak velem.Pedig reggel 5től este 17:30 ig voltam a szülőszobán.A csecsemősök is normálisak voltak.Nem tudok rosszat mondani rájuk.
2010. máj. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Sziasztok!

Én véletlenül szültem a Hetényiben, mert Pestre jártam végig magán dokihoz, az utolsó hónapban költöztem Szolnokra, és akkor kellett felkeresnem az itteni védőnőt. Az első kötelező uh után rögtön befektettek a kórházba, mert kevesebb volt a magzatvíz, ez két héttel a kiírás előtt volt. A terhes patológián feküdtem egy hétig, itt a higéniás körülmények nem voltak túl kedvezőek, de az orvosok és a nővérek is nagyon kedvesek voltak, még a kaja is ehető volt:)

Császárral született meg bébikém mert faros volt, a szülésznőkkel, a dokikkal és a csecsemősökkel is maximálisan elégedett voltam. Ilyen is van...talán egy picit hozzáállás kérdése is. A gyermekágyas szobák rendben vannak(voltak két éve) 2 szobára jut egy zuhanyzó wc, ami kevésnek tűnt 8 embernek.

2010. jún. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is hozzáállás kérdése. Szerintem higiéniás szempontból vannak rosszabb helyek... Én Kecskeméten szültem, ott hatágyas szobák vannak. Összesen két tusoló jutott az összes megszült kismamára. Szerintem meg a kaja seholsem olyan borzasztó, hogy finnyáskodni kellene. Úgysem tudnak a szájízünk szerint főzni!
2010. jún. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nővérek aranyosak a terhespatológián.Hát a csecsemősök, végül is nem olyan rosszak a gyermekágyon.Higiénia, hát tűrhető, lehetne jobb is.Dokik átlagosak.
2010. jún. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!