Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt van valami...

Terhesség alatt van valami teendő, ha sok vért veszítettem?

Figyelt kérdés
Megvágtam az ujjam, egy icipici seb, de nagyon vérzett. Már elállt, de eléggé szédülök és hányingerem van. Kb egy 30x30 cm-es tócsa vér volt a földön, plusz két négyzet papírtörlő teljesen átázott. Szerintetek kell ezzel csinálni valamit vagy majd összeszedi magát a szervezetem?
2023. máj. 17. 20:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
66%
Ha nagyon szédelegsz igyál egy pici (2-3kortyot) vörösbort és pihenj le. Annyitól a babának sem lesz semmi baja, és te is helyrejössz.
2023. máj. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem magam miatt aggódtam, szoktam rendszeresen vért adni, hanem hogy beindul a szülés vagy ilyesmi. De mostmár megnyugodtam, rendbejöttem, köszönöm a válaszokat. :)
2023. máj. 18. 08:53
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha szoktál rendszeresen vért adni, akkor lehetne némi fogalmad a térfogatokról. Az a szétterült vér nem volt több mint egy kémcsőnyi. Simán para volt, amit éreztél.
2023. máj. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem is hívtam a mentőket, csak kiírtam egy kérdést, hogy esetleg más szabályok vannak - e, ha terhes az ember. Inkább egy felesleges kérdés, minthogy baj legyen. :)
2023. máj. 18. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!