Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség elején vagyok és...

Terhesség elején vagyok és hirtelen nagyon èhes tudok lenni és azonnal ennem is kell ha nem akarok rosszul lenni! Más is volt így ?

Figyelt kérdés

Sokat híztatok? Én félek hogy így egy víziló leszek a végére… és meg sem tudom állni hogy ne egyek,mert elkezd remegni a kezem és nagyon szarul vagyok ..

Még csak 8 hetes


2023. márc. 15. 09:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanigy voltam mint te,ennem kellett mint a kicsiknek 3 orankent mert rosszul voltam.12 kgt hiztam egesz terhesseg alatt,amit szules utan le is adtam,pluszban meg par kilot a szoptatas alatt.

Amugy en ugy voltam vele egesz terhesseg alatt,hogy nem baj ha hizok,de azert ne legyek balna meretu.ettem ami jol esett,es amennyi jol esett...

2023. márc. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%

Egyél többször kevesebbet ugy 2 3 óránként..

Mintha diétáznál

2023. márc. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat !

Igazából tényleg csak megrémít hogy szinte remegek a kajàért :)

2023. márc. 15. 09:18
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy voltam, 2-3 óránként ennem kellett, különben kegyetlen émelygés, hányinger jött rám. Így hát 2-3 óránként ettem egy keveset, sokat soha. Így kb ugyanannyit ettem, az első trimeszterben semmit nem híztam Így. Egészséges dolgokat is lehet enni, zöldségeket, gyümölcsöket.
2023. márc. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2023. márc. 15. 09:30
 6/10 anonim ***** válasza:

Én cukros voltam leesett a cukrom azért voltam így.

majd mész (h2.héten)nem sokára vérvételre ott megnézik azt is csak jelezd a dokinak előtte

2023. márc. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, sokszor vagyok éhes, és ennem kell, különben jön a hányinger. Mondjuk remegni nem szoktam, az tényleg lehet cukor.

Ja és többet is kell ennem, hogy ne maradjak éhes, én terhesség előtt nagyon kis adagokat ettem, most nem elég.

Lehet, hogy bálna leszek, de nem fogok éhezni. Most a baba az első.

2023. márc. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen !

Én is eddig kisebb adatokat ettem … most ha nem is lényegesen, de kicsit többet eszem

Eddig a reggelit sokszor kihagytam, most ez lehetetlen…

2023. márc. 15. 09:59
 9/10 anonim ***** válasza:

A

Reggelit nem.is szabad kihagyni :):)

2023. márc. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, így mindig volt a táskámba kekst, müzliszelet valami.


15kg híztam a terhesség végére, és épp tegnap mértem hogy visszaálltam a kezdő súlyomra-12 napja szültem.


Bár lehet az is számít, hogy vég8g dolgoztam, tornáztam, szóval vég8g aktív voltam.

2023. márc. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!