Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kétségbe vagyok esve,mit tegyek?

Kétségbe vagyok esve,mit tegyek?

Figyelt kérdés
30 hetes kismama vagyok.Az első trimeszterben nagyon kevésszer volt reggeli rosszullétem de 2 hete folyamatosan rosszul vagyok.Egész nap.Minden két hete kezdődött,amikor a boltban bevásárlás közben rosszul lettem és lehánytam a ruhámat.Nagyon szégyelltem magam,hazajöttem,de nem lettem jobban.Szinte egész nap köhögök,öklendezek,hányok.Falun élek és az apával nem tartjuk a kapcsolatot,szüleim messze élnek.Az elmúlt 2 napban alig ettem,az is visszajött.Magam után sem tudok összetakarítani,olyan rosszul vagyok.Nem tudom mit tegyek.Próbáltam pár praktikát de semmi nem vált be.Félek,hogyha még nagyobb baj lesz,nem tudok mi tenni.Féltem a babát.Amikor vizsgálaton voltam,akkor az orvos azt mondta,minden rendben van vele.De félek.

2023. márc. 2. 16:39
 1/8 babyboom567 ***** válasza:
92%
ha ennyire rosszul vagy, miért nem hívsz egy mentőt?simán lehet vészes hányásod,lehet infúzió kellene ,és jobban lennél.
2023. márc. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Lehet, hogy a terhességed végéig oda kellene költöznöd a szüleidhez. Nem a hányás miatt! Hanem amiatt, mert nem jó, hogy egyedül laksz kismamaként. Lehet, hogy minden rendben lesz és legyen is úgy. De én pl a végén már ájuldoztam, magas volt a pulzusom, stb. Konkrétan bármi elöfordulhat sajnos és jobb az, ha nincs egyedül az ember lánya és van kire számítani. Engem sem őrzíztek 0-24 órában, de azért a férjem bármikor haza tudott szaladni a munkahelyről, ha szükség volt rá.

Ne legyél egyedül!

2023. márc. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot,de nem tudom,hogy megoldható lenne e.A kutyusomat is vinném kéne és nem tudom,hogy a szüleim hogy reagálnak az egész költözés dologra.
2023. márc. 2. 16:51
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az életed és a gyereked élére potenciálisan veszélyben van. Mentő! Most!
2023. márc. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kórházba kell menni. Én hányással voltam bent a 29. héttől. És sokkal jobb volt a kórház, mint otthon lenni, mert tudtak segíteni.
2023. márc. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Cubina ***** válasza:

Mindenképpen menj orvoshoz és beszélj a szüleiddel is, mert lehet hogy be kell feküdnöd a kórházba, és akkor ők tudnának vigyázni a kutyádra, aztán rád is, ha kiengednek.

Gondolj arra, hogy bármikor rosszul lehetsz otthon, egyedül vagy, mi van akkor, ha a mentőket sem leszel képes értesíteni? Ott halsz meg a babával a hasadban, ahol éppen összeestél?

Ráadásul ha ki is tudod hívni a mentőket és bevisznek, mi lesz a kiskutyával? Ott hal éhen, amíg te kórházban vagy?

Mindenképpen segítségre van szükséged és ha nem szólsz senkinek, akkor segíteni sem tudnak, mert nem tudják hogy baj van. Senki sem várja el tőled, hogy mindent oldj meg teljesen egyedül, ami lehetetlenség.

2023. márc. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok segítséget,végül szüleihez költöztem és orvosnál is jártam azóta.Qzt mondta valami nagyon megterhelte a hasam viszont a rosszullét is keveset javult.
2023. márc. 4. 12:49
 8/8 Cubina ***** válasza:

Nagyon jól tetted, így nem vagy egyedül és oda tudnak figyelni rád és segíteni, ha bármi van.

Jobbulást és sok egészséget kívánok neked és a babának!

2023. márc. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!