Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit kell adni egy ujszulottre,...

Mit kell adni egy ujszulottre, otthonra, ha januarban szuletik?

Figyelt kérdés
Meg mindig nem vagyok tisztaban vele hogy hogy is oltoztessem, 22-23 foknal nem akarunk melegebbet a lakasban, es ilyenkor mit lehet raadni? Reszletesen irjatok le legyszi ha lehet :) Koszi
2008. dec. 27. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy body,talpas rugi(hosszu ujju szerintem elég.

Vagy ha ugy érzed akkor body,harisnya,kisnadràg,plussz egy hosszu ujju felsö

Én személy szerint tul se öltöztetném,tehàt én maradok a bodyés rugi kombinàcionàl!

2008. dec. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én itthonra egy bodyt, zoknit és rugdalózót adok rá. Bár nálunk csak 21 fok körül van. Ha hüvibb van még felülre adok rá kis polót ,vagy kardigánt. Sajna nem fűtik túl a panelunkat. Szerintem így öltöztetheted otthon az újszülötett is.

5 hónapos kisfiú anyukája

2008. dec. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a 22-23 fok nappalra bőven elég éjjel pedik a 18-19 ebben lehet igazán jól aludni. Nappal hosszú ujjú bady+rugdalódzó ami ha plüss akkor lehet újjatlan is, ha csak vékonyabb akkor hosszú ujjú.

Éjjel: hosszú ujjú bady+hosszúujjú hálózsák+kis zokni és jól betakarom. Lefekvés előtt 2-3 órára bekapcsolom a párásítót is.

4,5 hónapos baba anyukája.

2008. dec. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én babám 3 hete született, és itthon van rajta egy body meg egy hosszú ujjú pamutrugi. Ha alszik, akkor betakarom.

Van egy-két vastagabb télies rugdalózója, plüssből vagy bársonyból nem is tudom, milyen anyag az, de azokban melege van, érzem a kis tarkójánál.

Nálunk kb 20-22 fok van.

Üdv

2008. dec. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. Az én babám is három hetes, én egy bodyt, és egy rugit adok rá,22 fok van napközben. Este egy vékony sapkát is adok rá, bár ezt hamar leküzdi magáról, és ha alszik én is betakarom.
2008. dec. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi szepen vlaszokat! Valahogy en is igy gondoltam de nem voltam biztos magamban. Boldog babazast, es BOLDOG UJ EVET MINDENKINEK!
2008. dec. 30. 13:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!