Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hét 1napos km vagyok, és...

28 hét 1napos km vagyok, és eddig 9kg-ot híztam a terhességem elejétől! Az sok? Mennyi lenne a normális?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 10:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Figyelj.Nem mindegy h egy sovány kis étvágytalan babát szülsze,vagy egy ügyes,duci kis jo étvágyu angyalkát. Te csak edd meg ami jol esik neked,és ne halgass senkire. Ha te jol érzed magad azt nem cáfolhtja sem védönö sem senki más. Te érzed és tudod h ez neked jo vagy rossz. De biztos h csak jo lehet.28 hét az nem kevés,ésott már jol kell hizni.
2010. okt. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hülyeség amit a 11:50 ir.Csaknem fogyozol terhesség alatt? Még ilyet. Ha egészséges babaát akarsz akkor ne törödj a "75" kiloval.Ha 85 leszel sem baj.
2010. okt. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

9:55!

Lehet, hogy valamit félre olvastál, vagy találtál valamit a sorok között, amit én nem írtam oda, de akárhányszor is olvasom újra a hozzászólásomat, nincs benne, hogy fogyózzon!


Vannak olyan szerencsés alkatok, akik a szülés után gyorsan le tudnak fogyni, de a többség megküzd a plussz kilókkal. Ha utánna olvasol, az ideális a 10-12 kg. De, az ideális dolgok ált. az emberek kis részénél valósulnak meg.

Továbbra is azt mondom, hogy egyen amit megkíván, bár inkább többször keveset (pl, reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna, vacsora), és figyeljen a nassolásra. És ha teheti, ha az orvosan nem tiltja, akkor mozogjon valamit.

10:55 22hetes Km

2010. okt. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem normalis mert ugy tudom13-15kg az idealis szulesig.Magam is ugyan ebben a cipoben jarok 28het3napos terhes vok es most jarok 9kgnal.Sportolasbol kifolyolag eleg izmos nehez vok igy 68kg voltam kezdeskor es most vok 77kg.Sajnos en is ezt hallottam h az utolso honapok hetekben megugrik majd ez,bar nem annyira aggodom,majd lefogyizom,sportolom...Ne aggodj szerintem ez teljesen normalis,csak mostantol jobban oda kell majd figyelnunk mikor es mit eszunk...Kellemes babavarast/babazast mindenkinek!!!
2010. okt. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!