Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes kismama vagyok ....

6 hetes kismama vagyok . Mikor kezdődik a hányás az émelygés? Este már fáradékony vagyok.

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 09:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szia!én is a 6.hétben járok de még semmi különöset nem érzek egy nagyon pici hányingert de azt letudom még küzdeni,de szerintem addig örüljünk amig nem okádunk minden apróságtól és szerintem nem befolyásol ez semmit a terhességünk alatt...!Gratula,és ne aggódj ennyit mert azzal árthatsz...
2010. okt. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én is a 6. hétnél tartok, és eddig csak 2-3X éreztem egy kis émelygést. Nap közben nem vagyok fáradékonyabb, mint máskor, de a sportolás az első napoktól kezdve nehezebben megy. Sokkal erőtlenebbnek érzem magam, és lassabban, kevesebb ideig tudok mozogni.
2010. okt. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!