Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes kismama vagyok ....

6 hetes kismama vagyok . Mikor kezdődik a hányás az émelygés? Este már fáradékony vagyok.

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 09:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nekem 8. héten kezdődött. és a 14-en még hánytam. azóta nem, lekopogom


15 hetes

2010. okt. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szia! először is nagyon gratula! Közel sem biztos hogy Te hányós leszel! Barátnőmnek 3 lurkója van és egyik babaábal sem volt rosszul egyszer sem! Nekem 4 hónapos a kisfiam, és a 6-16. hétig végighánytam. Szóval ha rosszul leszel akkor az kb majd mostanában fog jelentkezni. De kívánom, hogy ne így legyen! Nagyon csodálatos babavárást Neked!!!!
2010. okt. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hát igen, reméljük megúszod. hamarosan kiderül, te hogy bírod.
2010. okt. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Gratula!

Második terhességem, egyszer sem hánytam, egyszer sem émelyegtem!

2010. okt. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ja meg a jobb mellbimbóm érzékeny. Ez mikor múlik el?
2010. okt. 1. 09:40
 6/12 anonim ***** válasza:

első vagyok:


nekem még tart. bár úgy olvastam, hogy ez egyénileg nagyon eltérő szokott lenni

2010. okt. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én nem émelyegtem és nem hánytam, szóval nem törvényszerű, hogy jelentkezni fog...

De fáradékony voltam.

2010. okt. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7 hetesen kezdődött az émelygés. És innentől kezdve két naponta migrénem is volt. Kb. a 15. hét után kezdtem jobban lenni. Fáradékony én sem voltam, sőt, sokkal több energiám volt, és kevesebbet aludtam.
2010. okt. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi holnap leszünk 10 hetesek, és egyszer sem hánytam. Időnként szédülök, a mellem nagyon feszül és meg is nőtt, és állandóan aludnék. De a rosszulléteket remélem megúsztam. Egyáltalán nem biztos, hogy mindenkinél jelentkeznek a rosszullétek. Kívánom, hogy Te is kimaradjál belőle :)
2010. okt. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem pontosan a 6. héten kezdődött az egész napos, szörnyű hányinger - hányás, a 13. hétig csak fetrengtem, annyira rossz volt, ma vagyok 14 hetes és 4 napos, jóval enyhébben, de most is érzem ...
2010. okt. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!