Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama, akinek...

Van itt olyan kismama, akinek van tippje a terhességi vészes hányás ellen?

Figyelt kérdés
2009. okt. 24. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha tényleg az van, mait írsz, akkor hívd fel a dokidat, és valószínű kórházba fektetnek!

Ha minden kijön, akkor ezzel ne várj, itt a tippek mit sem érnek!

2009. okt. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mit értesz vészes hányásnak?

Én a 23. hétig napi 3x4x hánytam.Igyekeztem a folyadékot potolni azzal ami jól esett és bent maradt.Ha ennél többet hánysz és a folyadék sem marad meg.Beszélj az orvossal nehogy kiszáradj.

2009. okt. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyit hánysz,és pótolod-e sok folyadékkal a veszteséget!!!A hideg víz csillapította nálam az émelygést,és néha egy evőkanál Coca-Cola!!!

Ha gyógyszert nem akarsz rá szedni,hatásos homeopátiás készítmény van rá,de úgy tudom vény nélkül nem tudsz venni.

2009. okt. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szia.én is mindent kihánytam és nekem is csak egy hajszál volt a kórház.A doki b6 vitamint irt fel az segített valamit,és vettem hipp terheseknek való folyadék vitaminitalt,hogy azért valami felszívódjon a szervezetembe,mert a gyógyszereket rendre kihánytam,de már a sima vizet is.jártányi erőm se volt.de mégis,apró nagyon pici falatkák,pici sós ropi,korty hidek cola.hideg kefír,vagy bármi amit megkívánsz a gondolataidba,de sose sok,csak egy kanál.aztán megegy,aztán ha javul a helyzet lehet több.de el fog múlni.kitartást.
2009. okt. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A gyömbér tea, vagy gyömbéres keksz és a b6 vitamin segített nekem, pedig én is nagyon hányós voltam.
2009. okt. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 edus83 ***** válasza:
Én kórházba kerültem mert percenként hánytam ,jól ki is száradtam szerintem erre nincsen gyógyír csak az infúzió volt ami 1 hét után segített és már elmúltam 6 hónapos de még mindíg szoktam hányni!!!
2009. okt. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszike mindenkinek! Nem engem, hanem a barátnőmet érinti és segíteni szeretnék neki, mert ő már nem akar semmit tenni, kicsit feladta. Nem hány sokat, de az első terhességével 3 hónapot kórházban töltött és szerintem ettől fél megint. Inkább tényleg valami otthoni praktikára gondoltam.
2009. okt. 25. 10:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!