Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhesen nagy baj a...

5 hetes terhesen nagy baj a barnázás?

Figyelt kérdés
Kb. 5 hetes terhes vagyok. Jövöhét csütörtökre van időpontom az orvosomhoz. Eddig volt fehér folyásom, ma viszont egy barna pötty volt a tisztasági betétemen reggel. Ez baj lehet? Rohanjak az orvoshoz? Tavaly már volt egy vetélésem 8 hetesen, félek hogy megint az lesz. :(
2010. szept. 30. 08:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menjél el orvoshoz, főleg az előző vetélés miatt.

Nekem is volt tavasszal egy vetélésem ami így kezdődött. Először csak egy kicsike barna pötty, majd kicsit több pötty, végül barna folyásom volt. 2 nap múlva mentem orvoshoz, kaptam gyógyszert, de sajnos így sem maradt meg a babám.

Most megint babát várok, amikor pozitív lett a tesztem azonnal mentem dokihoz, és kaptam Utrogestant. Pedig nem volt semmi probléma.

2010. szept. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 12 hetes, és az elejétől barnáztam én is. Sőt, véreztem is négyszer. Rögtön elmentem dokihoz, nekem duphastont adott, holnap fogom szedni az utolsót belőle, mert csak ezen a héten múlt el a barnázás. Tehát menj el orvoshoz, de nem jelent feltétlenül gondot. Ja, és nekem szigorú fekvés volt.
2010. szept. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!