Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális a barnázás 6 hetes...

Normális a barnázás 6 hetes terhesen?

Figyelt kérdés
Volt már két vetélésem, most sikerült a baba, 6 hetes vagyok, de ma észrevettem,hogy barna folt van a tisztaságimon.Ez ugye nem jelent semmi rosszat?Szedek Duphastont, Elevitet és Magne b6-ot.köszi a válaszokat előre is(Nagyon aggódom)
2008. nov. 6. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Először is mindenképpen nyugodj meg!

Hívd a dokidat és beszélj vele.

Mennyi duphastont szedsz? 3x1?

A babát mindenképpen meg kell nézni UH-gal, biztos jól van, de tuti ami tuti..:))

Tudom, könnyű mondani, hogy ne izgulj..de én is így voltam az első bébimmel, még véreztem is a 6. héten, meg a 8.is barnáztam...de mára már 15 hónapos, kis virconc csajszi lett belőle..:))

Beszélj a dokival..!


Szorítok..

2008. nov. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ, amúgy 4x1-et szedek, tegnap voltam dokinál, ultrahangot is csinált, minden rendben volt,de ma kezdődött ez a barnázás.
2008. nov. 6. 12:25
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem is pont a 6.dik hétben volt barnázás.Aznap amikor láttam rögtön korházba mentem kaptam horm.injrkciót ami segiti a sárgatestet.SZERENCSÉRE segitett azóta megszületett a gyönyörű kislányom.Neked is minden jót kivánok!!!!
2008. nov. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is volt már egy vetélésem alacsony progeszteron szint miatt, és a mostani terhességemnél is a 6. héten barnáztam, most 27 hetes vagyok. A lényeg, hogy én Utrogestant kaptam, ami hüvelytabletta, és az orvosom szerint hatékonyabb, mint a Duphaston. 2x2-t kellett belőle felhelyezni. Esetleg érdeklődj utána, hogy nem lenne-e az utrogestan hatásosabb, és ami a legfontosabb, hogy próbálj meg megnyugodni!!! :-)

2008. nov. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is volt egy vetélésem. Majd a következő terhességnél a 6 héten újból elkezdtem a barnázást , azonnal rohantam az orvoshoz , minden rendben volt, de nekem is Uthrogestant írt fel.Azóta minden rendben.

13 hetes kismama

2008. nov. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm a válaszát,hívtam a dokimat,szigorú pihenést írt elő és ha holnap is lesz barnázás mennem kell.
2008. nov. 6. 20:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia!Hogy vagy ma?Minden ok?(2,dik)
2008. nov. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A barnázás a hormonváltozás miatt lehet. De mivel már volt vetélésed, keress fel egy dokit!
2008. nov. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jól vagyok, megszűnt a barnázás,voltam orvosnál nincsen semmi gond.Köszi mindenkinek a válaszokat:-)
2008. nov. 8. 10:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!