Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhesen nagy baj a...

5 hetes terhesen nagy baj a barnázás?

Figyelt kérdés
Kb. 5 hetes terhes vagyok. Jövöhét csütörtökre van időpontom az orvosomhoz. Eddig volt fehér folyásom, ma viszont egy barna pötty volt a tisztasági betétemen reggel. Ez baj lehet? Rohanjak az orvoshoz? Tavaly már volt egy vetélésem 8 hetesen, félek hogy megint az lesz. :(
2010. szept. 30. 08:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem biztos, hogy baj, de az is lehet, hogy igen. még ma menj el orvoshoz, lehet, hogy hormontabletta segíthet, de annak szedését minél előbb el kell kezdeni!
2010. szept. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
első vagyok: igen, rohanj. jobb félni, aztán reméljük, hogy nem lesz gond. szinte biztos, hogy utrogestan-t fogsz kapni. ez progeszteron hormon, segíti a beágyazódást, aztán mikor már kialakult a méhlepény (az átveszi a hormonok termelését), akkor már nem kell (12. hét után)
2010. szept. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Menj orvoshoz, alapvetően úgy kell hozzáállni, hogy semmilyen barnás cucc nem jó terhesség alatt, méghozzá azért, mert hormongondra utal, progeszteronhiány.


Ha normális orvos, gondolkozás nélkül felír Ultrogestant, vagy esetleg Duphastont, de szerintem U. jobb, sokkal több anyag van benne, de a 2 nem teljesen azonos progi-származék.

2010. szept. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én is barnáztam elég sokáig, nem lett belőle baj, de jobb megnézetni. Ha már volt egy vetélésed, akkor inkább menj el, és írjanak fel valamit.

Majd írd meg, hogy hogy vagy!!!

2010. szept. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha már volt vetélésed akkor mindenképpen menj máris orvoshoz.
2010. szept. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
igen baj,menj orvoshoz,de reméljük minden rendben lesz.majd írd meg.
2010. szept. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
jövő hétig ne várj!
2010. szept. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
9 hetes terhes vagyok. Nekem kb. a 6. héttől volt barna folyásom, halvány színű, és kis mennyiségű. Azt mondta az orvos, hogy ugyan lát egy kis leválást, de nincs baj, magnéziumot kellett szednem. Nem biztos, hogy bajt jelent minden barna folyás.
2010. szept. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz vagy az ügyeletre, ne várj ezzel inkább. Lehet, hogy gyógyszer kell, hogy megmaradjon a baba.
2010. szept. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Van olyan is, hogy nem baj, de terhesség alatt alapvetően úgy kell kezelni, hogy nem normális, és orvoshoz menni.
2010. szept. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!