Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg nem szabad a hátamon...

Tényleg nem szabad a hátamon aludni? Én este mikor lefekszem akkor az oldalamon alszom el de mikor felkelek akkor már a hátamon! Ez baj? 19 hetes kismama vagyok.

Figyelt kérdés
2008. dec. 25. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell mindent tragikusan elhinni amit itt írnak. Valóban nyomhatja a hasi aortát a baba, ha háton fekszel, de akkor mikor már nagyobb. És úgy is érezni fogod, hogy már nem jó, nem kényelmes úgy feküdni. Nem tudsz majd bajt okozni, ne izgulj. 30 hetes pocis
2008. dec. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én UH-n, és otthon is mindig rosszul leszek, ha háton fekszem (szédülök, és mintha el akarnék ájulni)

akkoriban (19 hetesen) még nem volt semmi gondom, csak mióta nagy már a babám.

34 hetes

2008. dec. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amíg kényelmes, addig nyugodtan aludjál a hátadon.

Ha nyomni fogod a babát, akkor ő úgyis jelezni fogja.

Ha meg már nagyon nagy lesz a baba, valóban nem lesz olyan kényelmes háton feküdni, mert fulladni fogsz.

Használd ki, hogy még úgy alszol, ahogy akarsz!!! A terhesség vége fele lesznek álmatlan éjszakáid...

Jó babavárást!! Boldog karácsonyt!

2008. dec. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pihenj, ahogy tudsz. Nekem most kezd kényelmetlen lenni háton. Vannak, akik nem jól alszanak a terhesség vége felé, úgyhogy aludd ki magad, ha háton jó, akkor úgy (még pár hónap, aztán pár évig nem lesz rá nagyon alkalmad). Boldog ünnepeket, és jó pihenést. 33.hetes
2008. dec. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én hétvégén 38 hetes leszek, és még mindig háton fekszem, mert nekem csak úgy kényelmes! (Pedig a kislányom már több, mint 3 kg.) Nem kell mindent elhinni. A doki is azt mondta, hogy úgy feküdjek, ahogy jól esik.


Boldog karácsonyt!

2008. dec. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha a hátadon fekszel. Ha már nem szabad úgy feküdnöd, akkor úgyis rosszul fogod úgy érezni magad (pl. szédülni fogsz).
2008. dec. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan aludj a hátadon , ha úgy kényelemes. Én a terhesség utolsó napjáig a hátamon aludtam.
2008. dec. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!