Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem csillapítja a lázam a...

Nem csillapítja a lázam a Panadol, csak feljebb megy, Rubophent semmiképpen nem vehetek be?

Figyelt kérdés
11. hétben vagyok, nagyon rosszul vagyok
2010. szept. 29. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Algopyrint is vehetsz be!Hűtőfürdő az mindenképp jó..
2010. szept. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A lázat csillapítani kell, gyorsan! Algopyrint bevehetsz, az erősebb szerintem! Valamint hideg vizes ruhás borogatás, ha ez sem segít, akkor pedig hűtőfürdő!

Jobbulást!

2010. szept. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

sajnos az algopyrin nekem soha nem szokott használni

köszi

2010. szept. 29. 17:12
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem pont rubophent ajánlott a doki, de csak 1 darabot 8 óránként. hűtőfürdővel. Jobbulást!
2010. szept. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a hűtőfürdőt! Vagy a hideg vizes borogatást. A borogatás ugy a leghatásosabb, ha "ellenkező" kézre és lábra rakod.pl bal kéz és jobb boka.

Algophyrint nyugodtan probáld meg, lehet hogy hatni fog. Terhesség előtt nekem csak a cataflan volt hatásos gyógyszer, most viszont még a leggyengébb gyógyszer is hat.

Jobbulást!

2010. szept. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Beveheted a rubophen-t,UGYANAZ A HATÓANYAG,mint a panadolban és mindkettőt szabad terhesen is használni.A láz viszont rosszabbat tehet.Vedd be a rubophent ha az szokott használni és persze a hűtőfürdő is jó kiegészítésnek.

Jobbulást!

egy gyógyszerész

2010. szept. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek.
2010. szept. 29. 19:04
 8/9 anonim ***** válasza:

Algopyrin, hűtőfürdő!!!

Jobbulást kívánok!

2010. szept. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, most láttam hogy az algopyrin nem szokott használni. Rubophen ugyan olyan mint a panadol (paracetamol tartalmú), azt is bevehetsz!
2010. szept. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!