Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen Panadol okozhat bajt?

Terhesen Panadol okozhat bajt?

Figyelt kérdés
Múlt éjjel annyira fájt már az egész fejem (még az orrcsontom is), hogy úgy éreztem, elviselhetetlen, ezért vettem be egy fél Panadol extrát. Úgy tudtam, azt lehet... erre most mindenhol azt olvasom, hogy nem szabad. Akkor ezt most nem értem...
2011. máj. 2. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Panadol szedhető terhesség alatt....


[link]

2011. máj. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Panadol és Algopirin mehet
2011. máj. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a dokim azt mondta, hogy alkalomszerűen egy-egy szem fejfájáscsillapító (bármi amit a terhesség előtt is szedtem) nem árthat. A panadol és az algopyrin meg pláne nem. A védőnő azt mondta, hogy az advil ultrát inkább ne szedjem. Egyébként neki is az a véleménye, hogy jobb egy gyógyszert bevenni, mint hogy szenvedj, esetleg felmenjen a vérnyomásod stb.
2011. máj. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
panadolt szabad én is ugy tudom,viszont cataflam-ot nem.
2011. máj. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!