Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fejfájásra mi lehet szedni?...

Fejfájásra mi lehet szedni? Panadol? 11 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem ma fájt a fejem, egyszerű ALGOPIRINT vettem be és elmulasztotta. Szerintem Önnek is használni fog.

17/L.

2011. márc. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Viszont előbb olvasson el még több választ. Hátha olyanok is írnak, akik terhesek, ők jobban tudják. Én csak az általános fejfájásra írtam, nem tudom árthat-e a babának.
2011. márc. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem a doki az algopirint javasolta
2011. márc. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
amikor terhes voltam én nem mertem semmiyen rendes gyógyszert bevenni!így maradtak a természetes gyógymódok.nekem mindig segített ha a talpam külső részét(a kisujjad felől)a férjem erősen masszírozta 5 percig,utána a másikkal ugyan ez!rá 10 percre elmúlt a legerősebb is!próbáld ki!
2011. márc. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Panadolt teljesen nyugodtan bevehetsz, nekem is azt ajánlotta az orvos. Ibuprofen tartalmú gyógyszert viszont semmiképpen ne vegyél be (pl: algoflex). A panadolt is azért lehet bevenni, mert paracetamolt tartalmaz.
2011. márc. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 TKI Ibolya ***** válasza:
Nekem azt mondta a dokim hogy csak paracetamol tartalmú gyógyszert szabad be venni.Tehát Algopyrin kilőve de jó a Rubophen és a panadol.
2011. márc. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rubophen NE Panadol Alogopirin üdv 26 hkm
2011. márc. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ezek szerint minden doki mást mond...
2011. márc. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!