Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bakteriális fertőzés terhesen?

Bakteriális fertőzés terhesen?

Figyelt kérdés

Törlet alapján derült ki hogy baktérium van jelen, ma délután kiderül majd a többi információ is róla, és hogy felír-e valamit a doki, de addig is szerettem volna itt egy pár embertől véleményt látni, akár nőktől is aki már tapasztalt ilyet. Legutóbb a CRP szintem is magas volt, 19. Viszont ez az orvos szerint normális szint még, a problémásabb 20 fölött kezdődik. Veszélyes lehet ez az egész a babára nézve? Nagyon aggódom, semmilyen tünetem nincs amiből észrevehető lenne bármilyen bakteriális fertőzés.


14 hetes kismama



2022. nov. 11. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha hetekig kezeletlen maradna, okozhatna bajt. Te délután vagy legkésőbb holnap kapsz gyógyszert, ne aggódj...
2022. nov. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem volt. Kaptam rá antibiotikumot és szépen el is múlt. De mindenképpel kezelni kell.
2022. nov. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
crp 19 abszolút nem magas. magas a 150-300… ez max kis mértékben emelkedett.
2022. nov. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Macmiror Complex hüvelykrémet kaptam rá, remélem teljes mértékben segíteni fog ^^

2022. nov. 11. 16:26

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!