Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » ?5 hetes kismama vagyok és a...

?5 hetes kismama vagyok és a dohányzokhoz lenne kérdésem.

Figyelt kérdés

8 éve dohányzom napi kb 15 szál cigit szívtam eddig. De miota babát várok sokkal jobban sovárgok utána. Töltöt cigit szivtam idáig.


Olyan kérdésem lenne hogy Iqos vagy az elfbar jobb? Fokozatosan szeretném csökenteni a nikotin bevitelt nem hirtelen. Vagy ha ez a kettö rosszabb a rendes ciginél akkor mivel tudnám "potolni" a nikotint? Ami helyetesitheti.



2022. nov. 8. 23:44
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
61%

Én már terhesség előtt glo-t szívtam, mivel sokat váratott magára nem gondoltam arra h egybol leszokjak. At altam erre, mire elertunk az inszemig olyan napi 6-8 szalat szivtam. Mivel elsore sikerult en is fokozatosan probaltam minnel kevesebbet szivni. 6 héten elkezdtem verezni, na akkor volt max 3 szalam, azt elszivtam. Azota nem gyujtottam ra. Hidd el letudod rakni ha muszaj. Az en ferjem is cigizik, meg a csaladban is sokan. Az elejen rossz volt foleg a szokasok miatt, hogy kell kave melle, kaja utan, buszra varas kozben stb. Most mar nem zavar, neha ereznem a kesztetest de nem gyujtok ra mert a gyerekem fontosabb.

Szurkolók hogy minnel előbb es gyorsabban letudd rakni.

2022. nov. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Le tettem😊
2022. nov. 10. 23:54
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
Csak így tovább! Ha rádtör a vágy készíts egy teát, menj sétálj egyet, gyorsan foglald le magad valamivel.
2022. nov. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
21%
Elfbarba nagy valószínűséggel ízesített nikotinsó van benne. Az ecigi megoldás lehet, viszont akkor csak kevès ninotinnal és véletlenül se dohanyboltos liqiddel mert annyira szar h inkább visszaszoksz cigire. Egy “pod” rendszer még olcsó is (neten a jobb márkák: Smok, Vaporesso is 12ezer kornyeken megallnak) nikotin boostert vegyél hozzá mert netről rendelni illegális nikotin tartalmú liquidet. Igaz kicsi az esélye hogy megb*sznak érte de akkoris. Ajánlom a Heisenberget, meg a big mounth is bejött nekem. Ezt ossze kell keverni és hagyni egy hetet “érni” a podon a porlasztó cseréje kb 2000 forint maximum. És nagyon egyszerű. Fehér Tamás videoit ajánlom hogyha ecigiről kéne teszt hogy mi milyen. Remélem tudtam segíteni.
2022. nov. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
68%

34! Nem, nem tudtál segíteni, mert előtte írta, hogy letette, te meg írod a hülyeséget az e-cigikről.

Egy kismamának ne osztogass már dohányzási alternatívákat.

2022. nov. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!