Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nyákdugó távozása járhat...

A nyákdugó távozása járhat "friss" piros színű alvadt vér darabkák távozásával, vagy induljak azonnal a kórházba? Holnap indítanák a szülést.40+7h.

Figyelt kérdés
2008. dec. 24. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem indulj, indul a babócád is!!!Nekem a doki "halászta" ki véletlenül (szerencsére a kórházban), 1 órán belül elfolyt a magzatvíz és hipp-hopp a szülőszobáőn voltam! Irigyellek, csodaszép lesz a karácsonyod! Sok sikert!!!
2008. dec. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Járhat, pontosabban lehet, hogy ez már tágulásos vérzés. Nekem az volt ilyen, igaz, hogy akkor már komoly 3 perces fájásaim voltak, amikor nálam ez jelentkezett. A nyákdugóm viszont nekem fehér zselés anyag volt és másfél héttel a szülés megindulása előtt elment.

Dokid van? Ha van, akkor én a helyedben felhívnám és megkérdezném tőle, hogy mi ilyenkor a teendő, kell-e már menned, vagy megvárhatod a fájásokat. Vagy ha nincs dokid, akkor hívd a kórházat.

Ha esetleg enélkül bemész, akkor is biztosan megvizsgálnak, megnézik a méhszájat és megmondják, hogy mire számíthatsz, mi ez a vérzés pontosan és szerintük lesz-e ebből szülés. Tulajdonképpen ha nincs messze a kórház és nem jelent nagy gondot bemenni, akkor bemehetsz, de fájások és burokrepedés hiányában nagy esély van rá, hogy ezzel még hazaküldenek.

2008. dec. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat. Kicsit megijedtem, bár nem volt két "kiskörömnyi" darabka. Fájások sehol; még jóslók sem. Azóta semmi, de ha megint észreveszem, akkor inkább indulok!

Köszi még egyszer és kellemes ünnepet nektek!

2008. dec. 24. 10:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem azt mondta a védőnőm, hogyha bármilyen jellegű vérzést tapasztalok, akkor nincs habozás, irány a kórház! Még akkor is, ha biztos vagyok benne, hogy a nyákdugó volt az!

Szerintem menj be, mutasd meg magad, biztos ami biztos!

Könnyű szülést kívánok! :)

36 hetes kismama

2008. dec. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia,én is azt mondom,menj be és mutasd meg magad,az a biztos!

Kellemes Ünnepeket!

2008. dec. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!