Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezhet,hogy mensi előtt 5...

Létezhet,hogy mensi előtt 5 nappal teherbe estem?!08.25én volt az utolsóm első napja...és 09.20.-án voltam együtt a férjemmel...akkor elutazott külföldre!Várjam meg a tesztelést e hó 25-ig,vagy már kimutatná? Tegnap lett egy időn túlim.

Figyelt kérdés

2022. okt. 20. 12:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A menstruacio elmaradasanak 1. Napjan en mar eros pozitivat teszteltem.
2022. okt. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Akkor érdemes megvárnom a 25.-ét...vagy már most is kimutatná?Ma 4 hete voltunk együtt utoljára a külföldi kint tartózkodása miatt.
2022. okt. 20. 12:22
 3/16 anonim ***** válasza:

Az "időn túli" inkább száradási csík.

Mindig érdemes megvárni a nemvárt első napját.

Ha most mutatna is valamit, az még kémiai is lehet.


De amúgy ezeket már annyian leírták ezen a fórumon, és az internet is tele van vele...

2022. okt. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

A csalódások elkerülése miatt, érdemes kivárni.

A terhesség első jele lehet a menstruáció kimaradása.

2022. okt. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Sajnos nem vagy terhes már leugrana a 2.csík 4 héttel az együtt lét után, nekem 14 nappal utána leugrott a 10 es tesztről, és a 20 as is jól látszott.

Vegyél egy predictor earlit, este is megcsinálhatod 1-2 óra pisi szüne, és ne igyál, de nincs sok esély hogy + lesz, mert a tegnapinak már erős pozinak kellett volna lenni ennyivel az aktus után

2022. okt. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Amúgy megjött a mensid szeptemberben?
2022. okt. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én megvárnám a 25-öt vagy akar egy 1-2 nap késést is
2022. okt. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
6/7-es válaszoló!nem a szeptemberi menstruációm kimaradt!Viszont annyira szúr a mellbimbóm mint soha előtte!ez az egyetlen olyan PMS vagy más tünetem ami soha nem volt még
2022. okt. 20. 12:42
 9/16 anonim ***** válasza:

Akkor is mutathat halvány pozitívat a teszt, ha nem volt peteérésed.

Ez pedig megmagyarázná a mellbimbó fájdalmat,és a kimaradt előző havit is. Ha nincs peteérés, akkor kicsit elcsúszik az FSH és LH szint, ami kiválthat PMS-szerű tüneteket.


Ha a következő teszt sem ad egyértelműen pozitív eredményt, akkor is menj el orvoshoz, érdemes lenne csináltatni egy labort és hormonszintet nézni!

2022. okt. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Csinálj egy predictort az biztosat mutat
2022. okt. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!