Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kívánjátok? a terhességetek...

Kívánjátok? a terhességetek alatt a kínai ételeket? pl pirított tészta thai csirke szezám magos csirke stb

Figyelt kérdés
2022. okt. 15. 16:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Sose szerettem.

Második terhességem alatt a 2. trimeszter elején az illat odacsalt és választottam, jól esett, onnantól ettem néha és nem mindig ugyanazt ettem.

Na de szülés óta nem kérem.

2022. okt. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Igen, de amúgy is szeretem. A szezámmagos csirkét meg a tavaszi tekercset első trimeszter alatt is tudtam enni, pedig akkor nagyon sok minden kijött.
2022. okt. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Alapból húst nemigen eszem.

Viszont eleve mindig is imádtam a keleti ízeket, ez most sem változott, fogyasztom rendszeresen. Minél fűszeresebb, csípősebb, nekem annál istenibb. :)

2022. okt. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!