Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az nem gond, ha az orvos nem...

Az nem gond, ha az orvos nem mondta meg a mostani uh-on, hogy a pici kb mennyit nyom? MOst kb mennyinél kellene tartania így a 30-ik héten?

Figyelt kérdés
Most voltam uh-on 30-ik hétben vagyok,de nem tudtuk meg,hogy fiú-e vagy lány.Csak annyit mondot a doki,hogy minden jó.Zárt mellkas,látszik a gyomor,néztük a szívverését.De itthon mindenki azt kérdezte hogy nem mondták hány gramm kb.Ez ugye nem baj?
2008. dec. 23. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Elvileg rajta van a papíron, vagy nem? Nem adott leletet?
2008. dec. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam a 31. héten volt 1750g ( +- 250g). A 35. héten született meg kereken 2700 g-mal. A leletedre nem írta rá a doki?

Szerintem ha legközelebb mész kérdezz rá nyugodtan, nekem se mondta volna ha nem kérdezem meg.

Sajnos ilyen a magyar egészségügy.

Kellemes ünnepeket.

2008. dec. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de nekem a fiamnál is és most is kérdezés nélkül ráírják és szerintem ez a jellemző.

(Még meg is kérdezte amikor a 38. hetin voltunk a fiammal, hogy meg fogja tudni szülni (3,6 kg), ami végül a 41. hétre 4,4 lett és meg tudtam szülni.)

2008. dec. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem ad mindig a dokim papírt, én ezért nem is aggódom. Nagyon örülök, ha azt mondja, hogy minden rendben van, minden oké. A súlyát meg úgyis csak becsüli a program. A barátnőmnek szülés előtt 4 kg-os babát emlegettek, ehhez képest 3,2 kg-os babót szült, a kolléganőmnek azt mondták a 38. hetén hogy a baba 3,1 kg-os, rá egy hétre pedig 3,95 kg-os babát szült. Szóval, a lényeg, hogy azt mondata a dokid, hogy minden rendben.
2008. dec. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a terhes könyve írta bele minden vizsgálat (UH) után a dokim (fogadott) az adatokat. Ott van súly rész is és az ki volt töltve, ahogy kell.

De szerintem sima kórházi vizsgálatnál is a nemfogadott orvosnak ki kell töltenie az adott részeket a kiskönyvbe, mivel azt mindig vinni kell. Vagy nem?....


7 hós kisfiú anyukája

2008. dec. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk sose mondták meg, hogy hány gr lehet a baba, azt mondták mindig, hülyeség lenne, úgyse pontos adat.

Hogy fiú vagy lány, azt azért nem tudtuk sose, mert mindig elfordult a bébi vizsgálat közben.

Mikor megszületett, derült ki, hogy kislány :)

2008. dec. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!