Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik gyászidőszakot éltek...

Akik gyászidőszakot éltek meg, depressziót a terhességük alatt, lett bármi baj a babával, amit a negatív érzelmeiteknek tudtok be?

Figyelt kérdés

Elhagyott a párom. Napi szinten sírok, rossz a kedvem, meghalnék legszívesebben.

Tudom hogy a babának ezekkel ártok, össze kellene szednem magam, de ennek ellenére nem tudom magamban elfojtani a bánatom.



2022. szept. 24. 14:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
63%

Én a terhességem alatt 3 hozzám közel álló rokonról tudtam meg, hogy rákos betegek. Borzalmas volt.. A kislányunk egészséges, értelmes 2 és fél éves. Sajnos a szeretteink (az említett 3 és még plusz 1...) már mind elmentek.

Nagyon sajnálom, hogy egyedül maradtál. Sok kitartást kívánok! Hidd el, a kicsivel minden rendben lesz!!

2022. szept. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
65%
9 ez gyakori, 2 gyerekem is tűzfoltokkal született. Egyiket amíg vártam semmi trauma nem ért, másik terhesség alatt meghalt édesanyám.
2022. szept. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem engedd el ezt a rossz gondolatot most. Elég borzasztó ami veled történt és teljesen jogos amit érzel. Az emberek nem mindig boldogok, akkor sem ha terhesek és ez teljesen normális dolog. Én sem voltam végig felhőtlen, voltak végigsírt éjszakák. Elég szuper gyerekeim vannak szerintem. Viszont beszéld ki magadból a dolgot, barátokkal vagy pszichológussal és készíts haditervet a baba születése utánra. Ez a kisember csakis a tiéd lesz, hogy szeresd!
2022. okt. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
40%

Eleinte bármi sokk ért, tudatosan mondtam hohmgy semmi baj minden rendben lesz. Ezt ugy mantráztam es tudatosan terelgettem a kedélyállapotomat. A babát is bíztatva meg ilyesmik.


Az utolsó honapokban adtam fel, teljesen szétcsúsztam ezért akkor meg a születésre készítettem inkább fel lelkiekben a babát.


Amikor megszületett és sírt. Akkor ianmondtam neki semmi baj minden rendben van.

És azonnal elhallgatott és rámnézett(a hangom irányába még csukott szemmel) csodálkozo felhuzott szemöldökkel és nem sírt már.:)

2022. nov. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
9%
*hogy
2022. nov. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
9%
*felismerte a hangom és a mondatot:)
2022. nov. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok azóta kérdező és a válaszolok?
2023. nov. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!