Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire baj, ha 23-24 hetesen...

Mennyire baj, ha 23-24 hetesen nem mozog sokat (alig-alig) a baba, és a hasam mérete sem valami nagy? Lehet összefüggés a kettő között?

Figyelt kérdés
2008. jan. 2. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:
A mozgását a hetek múlásával egyre erősebben fogod érezni. A babád még átalussza a nap nagyobb felét. A pocid mérete miatt nem aggódj,szerintem nincs összefüggésben a ozgással.Nekem 34 hetesen is alig látszik, pedig ultrahangon megállapították hogy hosszú baba lesz.Függ attól is hogy mennyire széles a csípőd,mert van aki "csípőben hordja a babát". Akkor kevésbé nő a pocid.
2008. jan. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem ebben az időszakban nem nagyon mozgott a baba, és én is aggódtam. Viszont a szívhang és minden más rendben volt. Kinn sokkal mozgékonyabb lett:-)

A 9 hónapban mutatta igazán meg magát a kisasszony, akkor viszont hullámzott a hasam. Előtte meg semmi. A te babád is ilyen és ha minden rendben van a vizsgálatok során akkor nincs miért aggódni. Az én pocakom a 7. hónapban kezdett nőni.

2008. jan. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!