Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetesen a babam 2350g volt...

34 hetesen a babam 2350g volt az orvosom szerint ez nagyon sok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 22. 10:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok! Én 32 hetesen 3 naposan voltam, és 2482 grammot mondott a babámra. Nem mondta, hogy nagy lenne, bár szerintem az.. majd kiderül :-)
2010. szept. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
34+3 hétre született a lányom 2320 gr-al. A terhesség hétről-hétre című könyve is pont ennyi volt írva a baba 34. heti saccolt súlyához. Teljesen jó. A dokiknak néha meg kéne tanulniuk féket tenni a nyelvükre, mert nem is tudják, hogy egy egy kósza elszólásuk, milyen maradandó nyomot hagy a várandós anyukában és mennyit rágódik rajta. Ne izgulj. Gondolj arra, hogy ha bármi oknál fogva meg kéne már most születnie, te teljesen nyugodt lehetsz, mert már nem lesz vele semmi gond!
2010. szept. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!