Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes kismamák, hogy...

36 hetes kismamák, hogy érzitek magatokat? Nekem 2 napja fájdogál a derekam.

Figyelt kérdés
2010. szept. 21. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Holnap kezdem a 35.hetet....meg mindig dolgozom. Jovohet lesz az utolso het. Az ujjaim, kezeim zsibbadnak a labaim be vannak dagadva, derekam is lerohad, Babacska nagy, vele egyutt en is dino meretu vagyok ami a pocakot illeti.

Tegnap megallapitottam, hogy alig varom, hogy kijojjon, nem szeretek terhesnek lenni es nem is ertem azokat akik igen...hiszen vegig rokaztam - meg ma reggel is!!!!- az egeszet. Nem ferek el sehol es nem tudok mozogni rendesen. A fonokom mondta nekem mikor olyan 27 het kornyeken voltam, hogy o nem szeretett terhesnek lenni pedig van ket gyonyoru lanya en kotelezoen azt ereztem, nekem boldognak kellene lennem...

De hogy jon a Kisfiam es hamarona itt lesz, az boldogga tesz.

2010. szept. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia, pénteken töltöm a 36.hetet.

A csípőm fáj nagyon hetek óta, emiatt eléggé nehézkes a járás + viszket a hasam,cicim.

A hasam picike szerencsére, duci sem vagyok, legalább az nem zavar a mozgásban.

Én most nem dolgozom, itthon vagyok a 21 hósommal (vele a 36.hétig dolgoztam).

Ki van mosva, vasalva az összes babaruha, kész a kórházi csomagom is.

Nagyon várom már a szülést, testileg lelkileg fel vagyok rá készülve. Tegnap óta iszom a málnalevél teát és szedek homeós szereket is.

2010. szept. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!