Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor mondtátok el a legjobb...

Mikor mondtátok el a legjobb barátnőtöknek, hogy babátok lesz? Hány hetes terhesen?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, állítólag a legjobb barátnőm, már 26 éve ismerjük egymást. Nem találkozunk túl gyakran, de mégis ő a legjobb barátnőm. Hétvégén voltak nálunk, és akkor mondta, hogy 18 hetes terhes. Örültem neki nagyon, várták már a babát, gratuláltam neki, meg minden. De nagyon rosszul esett, hogy az állítólagos legjobb barátnőjének 18 hetesen mondja el. Az már majdnem 5 hónap...

Azt hiszem, ha én babát várnék, akkor ő tudna először róla...


2010. szept. 21. 10:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nálam csak a gyanú volt meg rá hogy babát várok és ő rögtön tudta.Együtt izgultunk hogy most akkor lesz baba vagy nem.A másodiknál szintén szóltam naki ahogy megcsináltam az első tesztet és halvány lett.Ide föl is töltöttem a képet és mondtam neki megnézheti,mert akkor nem voltunk egy városban.Tehát mindenképp az elsők között volt,de ez igaz fordítva is.
2010. szept. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én a legjobb barátnőimet (ha csak tehettem, mert van akivel csak ritkán találkozunk) megtiszteltem azzal, hogy személyesen mondtam el nekik! :) És ezt értékelték is! Mindenkinek akkor, amikor találkoztam velük, nem néztem hány hetes vagyok!
2010. szept. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én csak pár napja tudom a jó hírt, de a négy jó barátnőm már tudja. Akinek nem tudtam elmondani személyesen Őket telefonon hívtam fel. Boldog voltam, hogy együtt örülnek Velem és szurkolnak. :) Hiszek benne hogy nem lesz baj, de TUDOM azt hogy ha netán lenne, akkor is mellettem lennének. Ugyanez a helyzet a családdal. Bár nekik kizárólag személyesen mondtam el. Teljesen mindegy, hogy hányadik hét... Róluk tudom, hogy jóban rosszban is barátok. :):)
2010. okt. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!