Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szoktatok beszélni a pocakotok...

Szoktatok beszélni a pocakotokban lévö babához? Es ha igen, mit szoktatok mondani?

Figyelt kérdés
biztos hülyének nézek de nekem ez furcsa imádom a fiamat a hasamba de van amikor 1nap 1szer szolok hozzá pl ha erzem h mozog köszönök neki h jo reggelt,meg hogy jo baba legyen es száljon le a holyagomrol,meg ijenek ez normális?aggodom hogy nem foglalkozom vele eleget mit csinaljak még?31,6hetes!
2008. dec. 20. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

hát ezen nem idegeskednék. Foglalkozhatsz vele eleget ha kibújt. Ám a nagy foglalkozás közben ne felejtsd el hogy vannak rajta kívül is érző lények körülötted. Elsősorban a férjre gondolok. A legtöbben itt szoktak elcsúszni, hogy abszolút nem figyelnek a társukra. Csak a baba.

És egy idézet egy fórumról amit egy pasi írt, nagyon találó:

"Én azt gondolom ha valaki Apának hívja a párját egy ilyen blogon egy sima reagban, az nem először teszi, nekem baromira mindegy ám, hogy mi lesz ebből , de ha majd a fickó talál magának egy olyan nőt egy idő után aki nem Apának fogja hívni, hanem úgy szólítja amiből érzi, hogy férfi, hogy ember, hogy más funkciója is van nem csak az Apa, akkor nem fogok csodálkozni.

Én így látom. Akár milyen szent ember is a lelkem, akkor is férfi.


Ezt, lányok, ha a nagy porontyozás, pocaklakózás és babuciban feloldódás mellett valamit akartok még attól a büdöslábútól ott a tévé előtt, akkor S-O-H-A ne felejtsétek el!"


Jöhet a lepontozás:-)

2008. dec. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
teljesen igazad van!en hála az égnek nagyon sokat vagyok a párommal,soha nem unjuk egymás társaságát es 90%ban nem a babárol beszélünk azt inkább estére hagyjuk a pocisimogatást meg hogy ö beszéljen hozzá ezt mind ö akarja sosem eröltetném ijenre!ö a mindenem ugy mint ez a pici fiu a pocakomba amit szintén neki köszönhetek!ja es en is ugyanugy masszirozom öt,levágom a körmeit,a haját!megmosom a hátát fürdéskor stb.,ugyhogy en nem hanyagolom el a párom!ÉRTE ÉLEK ES A SZÜLETENDŐ FIUNKÉRT!
2008. dec. 20. 13:22
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szia, én magamban beszéltem hozzá...max csak néha néha...de nem éreztem h elhanyagolnám...sztem mindenki érzi h mennyit kell foglalkoznia vele, nem másoknak kell megfelelni mert h más íy meg úgy csinálja -attól még ő a legfontosabb számodra
2008. dec. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok. akkor szuperül csinálod! végül is Ők se se szeretnek kiesni a cukrosdobozból nem igaz?:-)
2008. dec. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
HÁT IGEN IGAZAD VAN MINDEN JOT ES SZÉP NAPOT KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT!:-)
2008. dec. 20. 13:50
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia én akkor már javában beszélgettem vele-mivel életem férfija reggeltől estig dolgozott-és mással nemigazán tudtam:-)

Az,meg hogy "apa" lesz a férfiból-ugyanúgy nekem is jólesne szülés után 7 héttel,ha nem csak anyának szólítanának!Hiszen a napi rutintól már inkább érzem magam robotnak mint nőnek,és lehet hogy jogosan várom el hogy kicsit kényeztessen!

Visszatérve:ne aggódj,míg rendesen eszel,iszol,vigyázol a pocaklakódra-addig eleget foglalkozol vele.Boldog babvárást!

2008. dec. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
En enekelni szoktam neki, ez allitolag nagyon jo hatassal van a babara(ha nem tudsz enekelni se aggodj a babat nem erdekli h hamis a hangod,hiszen ez neki a legdragabb hang a vilagon:) Es teljesen egyet ertek az elso valaszoloval.Mi lehet h terhesek vagyunk de o nem az es ugyan ugy vagyik mindenre mint a terhessegunk elott......
2008. dec. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!