Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek még? 3. napja fáj...

Mit tegyek még? 3. napja fáj a torkom de már aludni és beszélni sem tudok.

Figyelt kérdés
Már a fülem is fáj tőle. Kamilla teáztam, inhaláltam, borogattam, a citrom is elfogyott. Tegnap bevettem egy panadolt is. De mára nagyon rosszul lettem. Beszélni, nyelni nem bírok. Csak könnyezem a fájdalomtól. Most bioparoxozom. Itt azt írták szabad. Mit tehetnék még? 7 hetes vagyok.
2011. jan. 2. 07:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Tegyél egy kis pohárba ne túl hideg vizet és keverj bele sima konyha sót.Ne túl sokat de azért érezd az ízét.Evvel gargalizálj.Olyan gyakran ahogy csak tudsz.A harmadik után én már érzem,hogy jobban vagyok.Remélem segít neked is!
2011. jan. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz!!!
2011. jan. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Orvoshoz? Vasárnap? Faluban lakom az ügyelet messze van. Az elsőnek viszont köszönöm.
2011. jan. 2. 09:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen messze van az ügyelet, de tán megéri, hogy ne kínlódj. Persze te tudod.
2011. jan. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a napokban jártam így - hársmézet ettem napközben + lándzsás utifű szirupot esténként. 1-2 nap alatt elmúlt.
2011. jan. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én is 6 hetes vagyook és épp gyógyuló félben

TANTUM VERDÉT SOKAN JAVASOLJÁK, patikus is odaadta, lehet szedni

ELmúlik!Gyulladáscsökkentő fertőtlenítő hatású

szerezz gyorsan!

2011. jan. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!