Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha eléri a gyerek a megfelelő...

Ha eléri a gyerek a megfelelő kort tényleg meg lehet vele beszélni hogy most aludni kell és befejeződik az altatás?

Figyelt kérdés
Arra akarok kilyukadni,ha eddig nem sikerült megoldanom hogy egyedül aludjon el akkor pl ha 2 éves(vagy nem pont annyi) lesz meg tudom neki magyarázni hogy most aludni kell és megteszi egyedül vagy már örökké altatni fogom,sírni hagyni sem bírtuk aludj jól gyermekem és társai semmi nem vált be 14 hós este leteszem és alszik megfelelő ceremónia után de délután hintáztatni kell és ha éjjel felébred akkor is segítség kell neki.
2010. máj. 23. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Bár az enyémet nem kell altatni de szerintem ez nem ilyen egyszerű. Ez egy rossz szokás nekik és csak megbeszéléssel nem hiszem, hogy sikerül is leszoknia.
2010. máj. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az enyém mindjárt 2 lesz és most kezdtem vele megbeszélni. elég jól haladunk. bekísérem, lefektetem, kijön... ugyanez még 5x, aztán többet nem jön (((:

10 percet várok, bemegyek,betakarom és alszik mint a bunda

2010. máj. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is 14 hónaposom van és pont erre gondoltam amire te is, hogy eljön az az idő amikor már megérti hogy egyedül aludnia kell és elalszik. Őszintén szólva én erre várok, mert már nincs erőm mindenfélét kísérletezni, nem vagyunk mi nyulak :) De szerintem egy idő után megérti mi a helyzet, de lehet csak ezzel nyugtatom magam.
2010. máj. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,utolsó válaszoló szívemből szólt valahogy így vagyok én is, jó lenne ha valaki még írna akinél hasonló a helyzet mint másodiknál mert az jelzi, hogy meg lehet vele beszélni később az elalvást, akinek van ilyen tapasztalata kérem írjon hogy alakult nála és hogy mennyi idős volt a picur amikor már megértette köszi
2010. máj. 23. 13:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!