Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22- ik héten nagyon ritkán...

22- ik héten nagyon ritkán érzem a babámat Ez baj?

Figyelt kérdés
Néha 1-2 rúgás az is gyengén
2022. máj. 31. 23:31
 1/7 A kérdező kommentje:

Föleg este

1-2, semmi buli, vagy sokáig mozgás

2022. máj. 31. 23:36
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Méhlepény hol van? Korábban jobban érezted?
2022. jún. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Normális. Van aki ilyenkor érzi meg a babát első alkalommal. Nagyon pici mèg sok hellyel, ne pánikolj :)
2022. jún. 1. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
én is ritkán éreztem az elején, főként csak akkor ha hátradőlve ültem vagy feküdtem. sőt még most se mindig érzem, pedig már 31 hétnél járunk. persze jelentősen gyakrabban és erősebben érzem a mozgásait, de állva, ha teszek-veszek, ritkábban érzem - de ebben az időszakban sokat is alszik, "elringatom" a járkálással, plusz nem is a mozgásra figyelek ha dolgom van. ne izgulj, nincs gond! :)
2022. jún. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

Mióta érzed mozogni? Hány hetes korod óta?

Mióta nem érzed annyira?

Lehet most ettől a hulye idotol lustabb.

2022. jún. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4 vagyok, az kimaradt, hogy nekem amúgy mellső falon tapad a lepény. szóval én valószínűleg ezért sem érzem, éreztem annyira. és én 18 hetesen éreztem először, utána éreztem minden nap ha pihentem, azóta azért egyre többször, egyre erősebben. :) de hidd el, amikor a bordádat vagy a gyomrodat rúgja, esetleg a húgyhólyagodba boxol bele, örülni fogsz amikor ennyire nem érezted :D :D (ezeket még én sem tapasztalom :))
2022. jún. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%
Szintén 22 hetes vagyok első babával. Én se érzem olyan gyakran. Leginkább este hanyatt fekve. Egyik este volt aktívabb, akkor kívülről is látszott. Aztán másnap alig valami. Én igyekszem nem aggódni, ha valamit minden nap érzek, annak örülök. Azért én is szeretném, ha minden nap egyértelműen és sokat érezném, szóval megértelek. De nem kívánságműsor 🤷‍♀️. Úgy vagyok vele, hogy akkor majd mindent a maga ritmusában, amikor itt az ideje.
2022. jún. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!