Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 h1tes vagyok a második...

17 h1tes vagyok a második babámmal. Nagyon ritkán érzek valamit a hasamba. Nem baj az ha még nem nagyon érzem még a babámat?

Figyelt kérdés
Van otthon olyan készülékem amin hallom a szívhangját,viszont az első terhességem alatt sokkal jobban és hangosabban halottam,mint most.A férjem azt mondja valószínű,hogy mélyen van a baba,azért hallom olyan halkan,hát nem tudom.Nektek mi a véleményetek erről?
2010. júl. 27. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem semmi baj nincs azzal, hogy ritkán érzed a babádat, még nagyon az elején vagy.

Én 16 hetesen éreztem először egyértelmű mozgásokat, de nem folyamatosan,kisebb kihagyásokkal.

Van, aki csak 20 hetesen érez először valamit.

A szívhangot én is hallgattam, nem volt mindig jól hallható, előfordult, hogy tompábban szólt, attól függően, hogy hol volt éppen a kicsi, vagyis merre fordult.

Nincs okod aggódni, minden rendben nálatok!

Boldog babavárást!

8 hós kisfiú anyucija

2010. júl. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia

Mintha én írtam volna a soraidat...:)

Én is hallgatom a szívét és néha olyan erős mintha nagyon közel lenne, máskor meg hallani a gyors pulzálásban sztem mást is és külön-külön akkor nem lehet fogni a szívhangot csak ezzel a másfajta hanggal együtt.De ha csak így hallod nincs gond ne aggódj, csak másképp fekszik , meg lehet nagyon belül is van.Nekem pl.a lepény a hátsó falon van, azt olvastam, h igy nehezebben érezni a mozgást, de azért már ha vmit érzel akkor az ő volt!

Én is már éreztem a mozgását, de tegnap óta semmi, viszont tudom, h okés , mert hallani őt:) Most már nem kell sokat várni, h naponta jelentkezzen és neked is igy lesz!!

Ne aggódj, kirúgják majd még az oldalunkat:)

szia

2010. júl. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne izgulj,nincs semmi baj!

Én 16 hetesen éreztem először a babust , utána szinte semmi hetekig . Akkor azt gondoltam , hogy biztos nem is Őt éreztem , de utólag rájöttem , hogy de igen .

19+2 hetesen az ultrahangon kérdeztem,hogy baj e hogy még nem nagyon érzem , azt mondták , hogy egyáltalán nem baj .

Mintha a kicsim meg akart volna nyugtatni , na attól a naptól kezdve érzem minden nap az én Drágámat.

Minden rendben veletek is biztosan.

2010. júl. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!