Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vasárnap éreztem először...

Vasárnap éreztem először rugdosni a babámat. Azóta csak ritkán. Miért van ez? Nálatok hogy volt? Irjatok!

Figyelt kérdés
20-heteske holnap!
2009. jan. 29. 08:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy így van.Majd egyre gyakrabban és egyre intenzívebben fogod érezni,34-5 hetesen pedig már éjszaka is felébreszt :)
2009. jan. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Eleinte még csak véletlenszerűen érzed, aztán ahogy nő egyre intenzívebb lesz. A vége fele, ahogy elöttem is írták, aludni sem lesz egyszerű.

Én miután megszültem, többször felriadtam éjszaka, mert nem éreztem mozogni és minden alkalommal rá kellett döbbennem, hogy most már a pocakomon kívül kapálózik :)

2009. jan. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én már a 13.héten éreztem/2.baba/,de még csak mostanság /19.hét/érzem,hogy gyakoribbá és intenzívebbé vált,főleg este indul be,amikor hanyatt fekszem.
2009. jan. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinél más! Én a 17. héten éreztem először igen gyengén. Aztán a 18. héttől már minden nap. De van olyan, hogy elég erőtlen. Majd figyeld meg, hogy az idő is hatással van rá! És attól is függ, hogyan fekszik! Vannak punnyadósabb napjaik és van olyan, amikor iszonyatosan sokat mozognak. Na akkor teszem fel a kérdést. Alszik egyáltalán? :)

22 hetes kismami

2009. jan. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem hiszem el.én is 20-hetes vagyok de én még ilyet nem is éreztem.Ne értsd félre nagyon örülök,hogy mozog a kis babád csak én azért egy kicsit szomoru vagyok ez miatt.nekem még csak belső csiki van de konkrét rugdosást még nem éreztem már attol félek,hogy nehogy valani baj legyen.Neked jó baba várást szia zsuzsa
2009. jan. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 21 hetsen éretem elöszőr.Pár napig éretem utána 3 napig semmi.Jól be is tojtam de uténa megint mocorgott.Most a 27. hétben vagyok és még mindig nem túl aktív.Vannak nyugodtabb babaák + nekem mellsőfali lepényem van + vastag a hasfalam.
2009. jan. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én a 14. héten éreztem elősször, de nekem már a harmmadik babám! Elősször olyan volt mintha bélmozgás lett volna,de amikor túl gyakori lett egymás utáni napokon, akkor tudtosúlt bennem, hogy mozog a fiam! Most 18 hetesen egyre jobban erősködik, már kézzel tapintható!
2009. jan. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!