Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha az első terhességem alatt...

Ha az első terhességem alatt nem lett striám és hamar vissza nyertem 2 nap alatt a terhességi alakomat, a második terhességemnél is így lenne?

Figyelt kérdés
2022. máj. 4. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt sajnos nem lehet előre tudni.
2022. máj. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam sajnos nem így lett.

Első terhességnél semmi csíkom nem lett. A kórházból már úgy jöttem haza, hogy nem látszott rajtam, hogy szültem, majd a szoptatástól még vékonyabb lettem, mint terhesség előtt. Nagyon csinos voltam, a szoptatás miatt nagy cicikkel.

Na a másodikkal többet is híztam, a hasamon a bőr is repedt, szétnyílt a hasizmom, a kilók nagyon nehezen mennek le. Másfél év telt el szülés óta és még bőven van rajtam plusz.

2022. máj. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Első után nekem is pár napon belül visszatért a szülés előtti alakom, majd olvadtak a kilók. 2. 3. szülés után nem így alakult, küzdöttem a kilókkal, pedig mindet szoptattam ugyanúgy. Striám nem volt egyáltalán.
2022. máj. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos. Az elsőnél nem lett striám, max néhány apró, alig látható. 3 hónappal szülés után vékonyabb voltam, mint terhesség előtt, pedig rengeteget ettem, mert a szoptatás miatt folyton éhes voltam.

A másodiknál olyan csíkos lettem, mint egy zebra, és hiába szoptatás, egy deka sem ment még le... Nagyon nehezen mozdul a mérleg

2022. máj. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Első gyerekkel nem lettek striáim. Az alakom is pikk pakk visszaállt. A mérleg 1 honap után még minuszba is volt. 1 év után (addig szoptattam) a teherbeeséshez képest 8kg-val könnyebb voltam, pedig mindent is ettem.


2.szülésnél szanaszét repedt a hasam, pedig kisebb hasam volt, mint az elsővel.

2,5 év van napra pontosan a 2 szülésem közt.


7 hónapja szültem a másodikat. Azota lassan fényen élek, megis csak hízok. Teherbeeséshez képest +7kg.

Az alakom... hagyjuk.

Striák, narancsbőr....

2022. máj. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!