Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most mi lesz velem a szüléskor?

Most mi lesz velem a szüléskor?

Figyelt kérdés

A fogadott dokim, akihez lassan 9 hónapja járok, bejelentette, hogy a szülésem hetében szabin lesz külföldön.

Tehát ha a kiírt időben szülök, nem tud bejönni. Ilyenkor mi van? Ő azt mondta, hogy ne idegeskedjek, majd ellát az ügyeletes. De ő nem tud rólam semmit, és idegenkedem is tőlük. Első szülésem császár volt, toxémia miatt, és 4,3 kg volt a fiam. Most akkor mi lesz velem, ha nem előbb, vagy később szülök? És ilyenkor az ügyeletesnek kell akkor pénzt adni? Amit a dokimnak szántam? De nem is ez a lényeg, hanem hogy nem a fogadott dokim lesz velem, aki tud rólam mindent......


2010. szept. 14. 21:34
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Szerintetek rendben lesz azért így is minden? Hogy szülhetnék 1 héttel előbb?????
2010. szept. 14. 22:37
 12/14 anonim ***** válasza:

Ne idegeskedj, mert csak rosszabb lesz minden. Tudom, milyen fontos a biztonságérzet.

Nekem a dokim a terhességem elején ment el 1 hónap szabira, én meg tiszta para voltam, hogy mi lesz ha nem marad meg a baba, ha baj lesz stb....

Én nyíltan rákérdeztem, hogy melyik kollégáját hívhatom, kihez fordulhatok, ha bármi baj van, ki fogja helyettesíteni. Nagyon jó fej volt, megadta másik doki privát számát (egyébként találkoztam is vele más miatt, de nem volt szimpi), és el is mondta a másik dokinak, hogy ki vagyok, mivel kezeltek korábban, és ha gond van, őt fogom keresni. (Lekopogom, semmi baj nem volt, azóta már a 12.hetet is betöltöttük.)

Kérdezd meg kihez mehetsz, ha ő nincs, és találkozzatok azzal a másik dokival. Talán így nem leszel annyira ideges a szülés miatt.

Fel a fejjel, nem sokára lesz még egy apróságod! :)

2010. szept. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Most arra jutottam, ha nem születik meg 29.-éig a kisfiam, akkor megy a doki szabira, akkor megkeresek egy másik dokit a magánrendelésén a papírjaimmal, és együtt átnézzük a dolgaim, előzményeim. Aztán megkérem a szülésre, remélem vállalja....Mégsem lesz akkor annyira idegen, és elmondhatom neki a félelmeim, aggodalmaim is. Köszönöm mindenki válaszát, és együtt érzését!
2010. szept. 15. 13:22
 14/14 anonim válasza:

Szia!

Hasonló helyzetben voltam, csak nekem a dokim eltörte a csuklóját, de volt olyan rendes, h biztosította h 1 nagyon jó kollégáját ajánlotta maga helyett. Szerencsére jó választás volt ő is! Te is kérjed meg ajánljon be valakihez!!!!!

2010. szept. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!