Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azonos tünetek = azonos nemű...

Azonos tünetek = azonos nemű baba?

Figyelt kérdés

15 hetes kismama vagyok, nem tudjuk még, milyen nemű lesz a második babánk, 12 hetesen nagyon rejtőzködött.

Ami viszont nagyon feltűnő, hogy a terhesség kezdete óta teljesen ugyanazok a tüneteim vannak mint a kisfiammal voltak 4 éve. Ugyanannyit voltam rosszul most is, teljesen ugyanazokat az ételeket, ízeket kívánom ugyanabban a napszakban, ugyanazoktól a szagoktól és ételektől undorodom.

Szerintetek lehet összefüggés, hogy megint kisfiunk lesz? Örülnénk nagyon!❤️

Több babás anyukák, nektek hogy volt? Volt különbség lány-fiú tünetek között?

Köszi a válaszokat!



2022. ápr. 3. 23:57
 1/5 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Nem. Azonos nemű gyerekeim vannak, teljesen különböző tüneteim voltak.
2022. ápr. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen szinten minden egyezett


Különböző nemű gyerekeim vannak.

2022. ápr. 4. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindhárom terhesség alatt mást kívántam, más jellegű és intenzitásában eltérő tüneteim voltak. Van egy lányom és két fiam. Álmodozni szabad, beleélni magad kevésbé. Ez nem varázslat, hogy milyen nemű lesz, nem megjósolható, az uh és x féle teszt esetleg adhat erre pontosabb választ.
2022. ápr. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ez tévhit. Ebből nem lehet következtetni. Hamarosan kiderül, kívánom, hogy egészséges kisfiú legyen!
2022. ápr. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van 3 fiam és 2 lányom.Teljesen ugyan olyan tüneteim voltak.Ebből semmire nem lehet következtetni.
2022. ápr. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!