Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek hogy telnek a terhesség...

Csillus30 kérdése:

Kinek hogy telnek a terhesség alatti napjai tünetek stb hànyadikat vàrjàtok a pàrotok hogy àll hozzá vagu a csalàd ?

Figyelt kérdés

#terhesség #lelkizés #Hànyadik baba #Hogy telbek a napok
2021. nov. 18. 09:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Igaz nem vagyok már terhes, két éve szültem. Nekem nagyon jó volt, szerettem terhesnek lenni. Büszke voltam, nyugodt és vidám. Bár az eleje nem volt valami jó, sokat görcsöltem, de nem volt semmi gond. Sosem hánytam, inkább savasodtam nagyon. A második trimeszter volt a legjobb, amikor elkezdett már mozogni a babám.

Első gyerekünk, első unoka és első dédunoka a családban, így ő mindenki kedvence, már terhesség alatt elhalmoztak minket mindennel, ott segítettek, ahol tudtak.

A férjem egy angyal volt, bár sokszor feleslegesen féltett. De én ugyanúgy részt akartam venni a hazfelújítási munkálatokban. Nagy pocakkal festettem, padlóztam, gletteltem, meszeltem, takarítottam. Nem dolgozhattam az elejétől fogva a munkakörömben, terhességre ártalmas légkör miatt, így otthon voltam. Sokat sétáltam, kirándultunk, rendezgettem a lakást, végignéztem egy tucat sorozatot. Életem egyik legszebb korszaka volt, nagyon vártuk a babát, a férjem maradt most is ugyanaz a gondos, felelős apuka.

2021. nov. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Én a 3.babámat várom. 35 hetes vagyok. A napjaim a házimunkával, és a 2 nagyobbik gyerkőc “ellátásával” töltöm. Illetve készülök a szülésre :)

Nagyon hamar eltelt ez a néhány hónap.

A 2 nagylányom és a parom is nagyon várja a babát. Főleg mert most kisfiú lesz. “Újdonság” ha szabad így fogalmazni :D

Neked hanyadik baba? Hol tartasz?

2021. nov. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Előző házasságombol született 3 kisfiam. Mindegyiket szeretettel várták, egyikel sem volt soha semmi rosszulét csak nőtt a pocim.

Mostani páromat szeretik, elfogadta, szereti 3 gyermekemet, most várjuk a közöset 14+3 hetesek vagyunk. Párom majd ki ugrik a bőréből, bátyuskák is nagyon várják, párom szülei is (első unoka)

Én szüleim meg magyarán ki nyalják a seggem szóval szerencsés vagyok. Mostani terheség iszonyat brutál volt olyan 13.ik hétig, étel undor.. Egész napos hányinger, szédülés.. Teljesen más, mint az elozo 3 volt

Annyira furcsák voltak nekem ezek a tünetek hogy folyamatosan tartottam a kapcsolatot a védönömmel 😂

2021. nov. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hogy vagy kedves kérdező?
2021. nov. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Első babát várjuk, aki első unoka és első dédunoka is, úgyhogy körbe vagyunk rajongva. Már kicsit túlságosan is. :D Mégcsak 14 hetes vagyok, de anyuék úgy babusgatnak és a széltől is óvnak, mintha újra 6 éves lennék, az egész család csak arról tud beszélni, amióta bejelentettük, hogy úúúúúristen milyen jó lesz egy baba a családban, végre felráz egy kicsit mindenkit. Már most kérik a listát, hogy ki mit vegyen karácsonyra a babának és na... hát arcon pörög mindenki, már-már kicsit zavaróan. Az én baráti társaságomban is ő lesz az első baba, úgyhogy ott is hasonlóan viselkedik mindenki. :D A férjem társaságában már sokadik, úgyhogy ott azért helyén tudják kezelni.

Mi a férjemmel nagyon várjuk. Mostmár merjük átadni magunkat az érzésnek és tervezni. A tenyerén hordoz, ha kell megcsinál helyettem mindent. Gyakorlatilag a 6. héttől állandóan gyötört a rosszullét, úgyhogy nagyjából munka után a kanapé volt a fix helyem. Éjszaka ha felébredek is kipattannak a szemei, hogy jól vagyok-e, pedig csak pisilni indulok (kb. minden éjjel kétszer). :D Mostmár kezdenek jobban telni a napjaim fizikailag és lelki értelemben is. Nagyon megnyugtatott, hogy a 12. heti vizsgálatokon minden rendben volt.

2021. nov. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Harmadik gyermekemet vàrom 5hetes terhes vagyok de màr elég intezivek az émelygések hànyinger és éjség rohamok melleim tegnap ota fàjnak nönek hasam néha feszül . Az elsõ gyerekemnél semmi tünetem nem volt aàsodiknàl màr 2 héttel nem vàrt elött fàjtak melleim többször hànytam elején de ndm ilyen koràn volt kicsit késõbb .Kicsik félek hogy les. Energiàm 3 gyerekre stb .Egy 10 éves kisfiam Egy 3 éves kislànyom van .A pàrom probàl odafigyelni ràm csak sajna keveset van itthon sokat dolgozik . reggel megy este jönn .Az anyosom még nem tudja hogy babàt vàrunk mert ö sajnos nagyon ellene van a 3 dik gyermeknek mert szerinte nem leszek képes felnevelni sajnos ö elég negatív és kb 1 éve teljesen megvàltozott semmi nem jo amit teszek .Amikor felhoztuk a témàt hogy szeretnék 3 gyermeket ö sajnos igy fejezte ki magàt szó se lehet rola és mit gondoltam majd ö fogja felnevelni mert ö szerinte ara se leszek képes hogy kihordjam nem tudom miért így gondolja .
2021. nov. 18. 11:46
 7/8 A kérdező kommentje:
Jol vagyok amugy izgatottan vàrom az ultrahangot meg mindent 🙃
2021. nov. 18. 11:47
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma voltam nögyogyàsznál még nagyon korai a terhességem még csak a petezsàkot làtta .
2021. nov. 29. 19:40

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!