Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Páromnak elözö kapcsolatából...

Páromnak elözö kapcsolatából van egy fia. Szerintetek?

Figyelt kérdés

A kisrác havi egyszer 2 napot tölt itt. Saját szobája van, az én lányom dolgai a nappaliban vannak.

Pénznél ép annyira nemvagyunk, van hova rakni de nagyon. Erre új telefont, meg játékokat megy neki kivenni.


2022. márc. 19. 09:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem sok derül ki az irományodból. Ha a lakás közös, akkor nem értem miért tűröd el, hogy a lányodnak ne legyen normális helye. Ha a párodé a lakás, akkor meg nyilván a saját gyerekének lesz ott helye nem másénak. (Az írásodból úgy tűnik, hogy a lányodnak nem ő az apja.) Mivel gondolom házasok sem vagytok, nincs vagyonközösség, arra költi a pénzét, amire akarja. nem kötelező vele élni.
2022. márc. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
De hisz te terhes vagy, hova vegyen még drága dolgokat?!
2022. márc. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

De igen, ö a lányom apja!

És közös pénzböl megy.

Ha az övéböl menne, szavam nem is lenne.

2022. márc. 19. 12:38
 14/20 A kérdező kommentje:
Nagyon elment most minden pénzünk. Havonta az egész fizetésem arra megy hogy legalább a nullán legyünk. Nekem semmi pénzem ebböl kifolyólag.
2022. márc. 19. 12:40
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a parodnak mond a problemadat ne nekünk.
2022. márc. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

A kisrácnak karácsonyra szép, drága ajándékot vettem, elvittem programozni. Neirigylem töle!

Ruha kéne legyen.

De legújabb gép? Mikor van neki. Nekünk meg alig van alap dolgokra.

2022. márc. 19. 12:41
 17/20 anonim ***** válasza:
Igen. Szerintem is van egy fia.
2022. márc. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Amúgy úgy kell írni h kissrác, és ebből h így hívod őszinte leszek sugárzik az irigység vagy messzebb megyek az utálat...


Vagy megbarátkozol a gondolattal hogy van egy fia akivel törődik és az élete része, vagy ha nem megy nem kötelező vele maradni. Ha nehezen jöttök ki anyagilag akkor vele beszéld meg, hogy szükséges-e most az új gép, hiszen van már neki gépe

2022. márc. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
De még mindig ne itt írd le hanem menj oda az emberedhez es mond meg neki.
2022. márc. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
No, végülis ki terhes? Ebben a kategóriában van a kérdés.
2022. márc. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!