Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan akinek megviseli...

Gyak.kérd. kérdése:

Van itt olyan akinek megviseli a terhesség a kapcsolatát?

Figyelt kérdés
31 hetes vagyok de mindennap úgy kelek,hogy legyen már vége a terhességnek .Nem tudok állni,sehogy nem jó feküdni,vizesedek és sokszor alig kapok levegőt,szédülök.Közben utálom magam hogy frusztrált vagyok a párommal sem tudok úgy foglalkozni ahogy kellene mert egész nap fáradt vagyok,nyűgös ...

2020. aug. 13. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Nekem is hasonló problémáim vannak. Nagyon kivagyok már. Sokat veszekszem a párommal, hogy egyedül hagy na jó nem egyedül van egy lányom. De nagyon sokat dolgozik most. Nem könnyű. Tudom, hogy csak én túlzom el a dolgokat. Ha úgy szól hozzám sírógörcsöt kapok. Nem egyszerű de hamarosan túl vagyok rajta. 34 hetes vagyok
2020. aug. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
A terhesség a legkönnyebb része az egész történetnek :) Ha a terhesség megviseli a kapcsolatotokat, érdemes elgondolkodni azon, mi lesz egy gyerek mellett veletek
2020. aug. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Utolsó voltál már terhes?
2020. aug. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Igen, voltam. És pontosan tudom, milyen nehéz egy kisbabával, egy totyogóval. Ahhoz képest a terhesség hawaii volt
2020. aug. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Hát nekem pont forditva van mint amit az utolsó írt, mind 2 terhességem átszenvedtem, a szülés meg a nevelés kutyafüle hozzá
2020. aug. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

a párommal sem tudok úgy foglalkozni ahogy kellene


Miért, hogyan kellene?

2020. aug. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Úgy kellene, hogy nem szűnt meg létezni a párja attól hogy terhes lett. Ugyanúgy vágyik a közös időtöltésre, szexre stb. Nem csak nyuglodest és rinyálást akár hallgatni, gondolom. A terhesség nem jogosít fel senkit arra, hogy kibírhatatlan legyen! Igen, voltam terhes.
2020. aug. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
Jobb lett a kapcsolatunk, mint előtte volt. Brutális libidóm volt mindegyik terhességem alatt és a felhők fölött 2 méterrel lebegtem az elejétől a végéig. A kisbabás időszak fárasztóbb, de mire leteltek a 6 hetek, addigra összeszoktunk annyira, hogy ne legyen gond. Őszintén, én nem értem azokat, akik azt mondják, a gyerekek miatt változott rossz irányba a kapcsolatuk. Nekünk minden egyre jobb lett, ahogy születtek sorban a gyerekek.
2020. aug. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyolcast jól lepontoztátok sok azért, mert ő élvezte. Irigyek vagytok....
2020. aug. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
milyen kapcsolatotok miota megszültél kérdező?
2021. szept. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!